Profile
Profile
Son Köşe Yazısı
CUMHURİYET'TEN ŞEHİTLİK'E MOTOR SÜRÜCÜLERİ

29 Ekim Cumhuriyetin ilanı yıllardır coşkuyla kutlanır, hep duyarız ama o coşkunun tam içinde yer almak bambaşka bir duygu.

30 Eki 2017

Gerçekte asıl mücadele şimdi başlıyor

30 Eyl 2017

Oturdukları yerden bölge hakkında fikir ileri sürenlerin en büyük handikabı olayların seyrini başka perspektiflerden algılama olanağından mahrum olmalarıdır.

03 Eyl 2017

Ortadoğu tarihi günlerinden birini yaşıyor; Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan Ürdün'ü ziyaret ediyor.

21 Ağu 2017

Son yirmi yılda, Avrupa'nın pek çok havayolu şirketi iflas ederken Türk Havayollarının ayakta alkışlanacak inanılmaz başarısı ve onun etmen olduğu olumlu gelişmeleri göğsümüz kabararak takip ediyoruz.

12 Ağu 2017

Yaz aylarının başlangıcı itibariyle motosiklet kaza haberleri de ister istemez ilgi çekmeye, tartışma programlarına konu olmaya hatta motosikletten uzak yaşam sürdüğü aşikar bazı köşe yazarlarının infial yaratan yazılarına konu olmaya başladı.

06 Ağu 2017

Katar krizi konusunda belki de en önemli gelişme, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'un Türkiye'de enerji konulu bir toplantıya katılıp ve ardından yaptığı üst düzey temaslardan sonra dört körfez ülkesini kapsayan ziyaret için bölgeye hareket etmesi oldu.

18 Tem 2017

Geçtiğimiz çarşamba günü Suudi Arabistan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri ve Mısır dışişleri bakanları Katar sorununu görüşmek üzere başkent Kahire'de 'acilen!' bir araya geldi.

08 Tem 2017