TÜRKİYE'NİN GÜCÜNÜ HİSSETTİRİYORUZ

Güçlü devlet Türkiye burdaki yönetimleri de etkiliyor. Burdaki hükumetler güçlü bir Türkiye 'yi karşılarına almak istemiyorlar. İyi ilişkiler kurmak istiyorlar. Çünkü ekonomik ve siyasi açıdan destek alıyorlar. Türkiye'nin gücünü Balkanlarda hissettiriyoruz.

Pazartesi 11 Haziran 2018 02:25
MELEKLER ŞEHRİ

Melekler Şehri isimli filmi hatırlar herkes..

Pazartesi 28 Mayıs 2018 02:25
HALK İLE BİRLİKTE YÖNETİYORUZ

Yanılmaz: "Elazığ kolay ve kaliteli yaşanan şehir" olsun dedik. Derdini anlatamayanların problemlerini çözersek, derdini anlatanın sorunlarını hayli hayli çözeriz. Belediye ile ilgili problem görürseniz hemen beni arayın, ben gelirim diyorum. Halk ile birlikte çözüyoruz problemleri. Böylelikle halk sahipleniyor 'benim fikrim' diyor. Önemli her konuyu halkın onayına sunuyorum. Elazığ, belediye odasından yönetilmiyor.. Halk ile birlikte yönetiyoruz.

Pazartesi 21 Mayıs 2018 02:35
GERİ DURMADIK İNATLA ÜZERİNE GİTTİK

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay'a göre ilçe Türkiye'nin minyatürü. Son derece doğru bir tespit. Altunay, "Dolayısıyla burada çıkan ses, Türkiye'nin sesi gibidir. Kardeşliği pekiştirmek adına yaptığımız faaliyetler onları dinlemek, onların kültürlerine değer vermek birlikte hareket ediyoruz' diyor.

Pazartesi 07 Mayıs 2018 02:25
MAMURET-ÜL AZİZ'DE, YÖRESEL ELAZIĞ GIDA VE GASTRONOMİ FUARI

Elazığ.. Eski adıyla Mamuret-ül Aziz.. Söylerken bile şehirde yaşayanların duyduğu büyük heyecan gözlerine yansıyor. Elazığ'a daha ilk adımda aynı heyecana kapılıyor insan. Zira bu şehrin insanı kendine çeken bir özelliği var.. Kadim bir kültürün, kadim bir sanatın ve insanlığın şehrinde olmak.. Elazığ'dayım. Elazığ birlikte yaşama kültürünü en güzel ortaya koyan şehirlerden şüphesiz. İkinci kez geldiğim bu şehirde bir kez daha göremediğim yerler, aklımın kaldığı mekanlar, ilçeler oldu..

Pazartesi 30 Nisan 2018 02:30
BELEDİYELERİMİZDE ÇITAYI YÜKSELTMELİYİZ

Kaya: 2019'a giderken ilk seçime biz gireceğiz ve artık bir yıldan az süre kaldı. Son toparlamamızı yapalım. Bizim belediyelerimiz bütçe performansları, yatırım ve personel haracamalarına baktığımızda, diğer partilerin belediyelerinden başarılıyız. Ancak bu bize yetmiyor. Çıtayı yukarıya çıkarmak zorundayız. 50 + 1'i Türkiye'de belediyelerle birlikte yakalamamız gerekiyor.

Pazartesi 16 Nisan 2018 02:15
ADANA BELEDİYE BAŞKANI SÖZLÜ'NÜN SÜRPRİZ ÇIKIŞI

Geçtiğimiz  hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Adana'ya gitti. Cumhurbaşkanı'nın bu seyahatinde dikkatleri çeken bir gelişme yaşandı.

Pazartesi 09 Nisan 2018 02:20
YANLIŞ ANLAŞILMA

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın sözleri gündeme damgasını vurdu: 

Çarşamba 21 Mart 2018 02:35