Profile
Profile
Son Köşe Yazısı
​IRAK'IN KUZEYİNDE VE TARTIŞMALI BÖLGELERDE YAPILMASI ÖNGÖRÜLEN REFERANDUM

Türkiye, Irak'ın kuzeyinde 25 Eylül'de yapılacak referandumla birlikte, bölgede yaşanan kaosun daha da derinleşeceğini ve çok daha büyük hak ihlallerine neden olacağı, başta Türkmenler olmak üzere bölgede yaşayan insanlar için çok daha dramatik sonuçların ortaya çıkacağı değerlendiriyor.

21 Eyl 2017

​​​Irak Müşterek Operasyonlar komutanlığına bağlı Savaş Medya Ofisinin Yayınladığı haritaya göre Telafer Operasyonuna şu güçler katılıyor

27 Ağu 2017

DEAŞ'a biat eden şeyhler, şimdi YPG/PKK'nın kucağında, ABD'nin masasında!

22 Ağu 2017

"Ortadoğu Kaos-Karmaşa ve Bozgununu" sadece enerji kaynaklarına ve hatlarına bağlayanlar, bence gitsin kumda oynasınlar."

16 Ağu 2017

ABD, Rakka operasyonunun bittiği ve Türkiye'nin terör örgütü PYD'ye yönelik bir operasyon yapabilmesi adına konjonktürün oluşmaya başladığı bir dönemde Türkiye'ye İdlib üzerinden yeni bir gündem dayatıyor. Uzmanlara göre İdlib tuzak içeriyor.

15 Ağu 2017

TEMEL SORUN: Sadece YPG-PKK'ya verilen silahların menşei değil, tank-top ve grad-katyuşa gibi 'alan etkili' ağır silahlarla, güdümlü tanksavar ve uçaksavar füzelerin YPG-PKK'nın eline geçmesine hazırlanan zemindir.

10 Ağu 2017

Diyarbakır Lice bölgesinde en son yaptığı operasyonun uyuşturucuya dair sonuçlarını dün açıkladı.

23 Haz 2017

Biz Türk Özel Kuvvetlerini, Güneydoğu'nun ve sınır ötesinin dağlarında, meskun mahal çatışmalarında, Suriye'nin ve Irak'ın çöllerinde savaşırken görmeye alışmıştık.

21 Haz 2017