Profile
Profile
Son Köşe Yazısı
​KEMAL KEMAL KEMAL BEYLER VE GELGİTLER

Siyasi tarihimizin en vahşi darbe teşebbüssünün birinci yılında o geceyi tekrar yaşadık.

17 Tem 2017

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, esnaftan sanayiciye, tüketiciden ihracatçıya kadar tüm Türkiye'de yaşayanları etkileyen uygulamalara ve icraatların şekillendiği bir bakanlık.

24 Haz 2017

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş ve eşi Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş, önceki gün akşam iftarda medya kuruluşlarının Ankara temsilcilerini ağırladı.

15 Haz 2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı olarak döndüğü AK Parti Genel Başkanlığı'ndaki ikinci dönemine ilişkin ilk mesajlarını gerek Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeleri ile gerekse konuşması ile verdi,

22 May 2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün AK Parti'ye resmen üye oldu.

03 May 2017

​AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. M. Mehdi Eker ile Diyarbakır'da, aslında onun en sevdiği yerde bir araya geldik.

10 Nis 2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şakağına bir silah dayamışlar, "Kill Erdoğan" diye yazmışlar.

29 Mar 2017

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin referanduma gidilirken, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yılmaz Bingöl ile bir siyaset bilimci gözüyle, halkın oyuna sunulacak cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini konuştuk. Bingöl, sistemin getirdiği değişikleri analiz etti:

20 Mar 2017