ankarabşb

Profile
Profile
Son Köşe Yazısı
​ERDOĞAN AK PARTİ'DE ATILIM DÖNEMİNE BAŞLARKEN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı olarak döndüğü AK Parti Genel Başkanlığı'ndaki ikinci dönemine ilişkin ilk mesajlarını gerek Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeleri ile gerekse konuşması ile verdi,

22 May 2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün AK Parti'ye resmen üye oldu.

03 May 2017

​AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. M. Mehdi Eker ile Diyarbakır'da, aslında onun en sevdiği yerde bir araya geldik.

10 Nis 2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şakağına bir silah dayamışlar, "Kill Erdoğan" diye yazmışlar.

29 Mar 2017

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin referanduma gidilirken, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yılmaz Bingöl ile bir siyaset bilimci gözüyle, halkın oyuna sunulacak cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini konuştuk. Bingöl, sistemin getirdiği değişikleri analiz etti:

20 Mar 2017

​Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin dış politikasına ilişkin geniş bir ufuk turu yaptık.

10 Mar 2017

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Anayasa Hukukçusu Şükrü Karatepe, darbeler, anayasalar ve modernleşme üzerine çalışmış, bu konuda bir de kitabı bulunan bir akademisyen.

07 Mar 2017

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Anayasa Hukukçusu Prof. Dr. Şükrü Karatepe, cumhurbaşkanlığı sistemini içeren anayasa değişikliği teklifinin hazırlanmasında mutfakta yer aldı.

06 Mar 2017