27 AĞUSTOS 2023 PAZAR

Dilek AYGEN 27 Ağu 2023

​Haftaya karamsar ve fazla gerçekçi başlıyoruz. Zorluklarla, sorumluluklarla tevekkül ederek baş edebiliriz.

Haftaya karamsar ve fazla gerçekçi başlıyoruz. Zorluklarla, sorumluluklarla tevekkül ederek baş edebiliriz. Kadersel olaylar bizleri yoracaktır. Balık dolunayına kadar bağımsız olmak isteyeceğiz. Arkadaşlarımızla sosyal hayatın içerisinde olacağız. İlişkilerde ve parada beklenmedik durumlar oluşabilir. Hafta ortası duygusal, empatik, fedakar olacağız. Ve perşembe günü Balık Dolunay’ı meydana gelecek. Her Dolunay Yeniay’dan itibaren başlattıklarımızın sonuca ulaştığı, görünür olduğu anlardır. Stresli zamanlar olsa bile farkındalıklar, yüzleşmeler sağlar. Başak Balık Dolunayı detaylarla büyük resim arasında kalmamıza, her şeyi mükemmelleştirmekle olduğu gibi kabul etme arasında dengede kalmamızı sağlar. Dünyevi hizmet ile ruhsal hizmeti dengede tutacağız. Balık Dolunay’ında nerelerde fedakarlıklar yapıyoruz, nerelerde teslimiyette kalıyoruz göreceğiz. Nerelerde akışta kalıyoruz, nerelerde kabule geçiyoruz bunları göreceğiz.

Balık Dolunay’ından sonra hafta sonu enerjimiz artacak. Daha canlı, girişimci ve cesur olacağız.

Sevgili Koçlar; Balık dolunayı kadersel alanınızda olacak. Kontrol elinizde olmayabilir. Gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Sizden saklananları göreceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Yurt dışı işlerinizden tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Eşinizin iş ve sağlık konuları ve de annenizin kardeşleriyle ilgili olaylar olabilir. Ruhsal konularla ilgilenip manevi tarafınızı farkına varacaksınız.

Sevgili Boğalar; Balık dolunayı sosyal çevre, arkadaş ilişkileri, işten kazançlarınızla ilgili farkındalıklar kazandıracak. Çevre değişimi yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi işe çevirebilirsiniz. Annenizin sahip olduklarıyla ve parasıyla ilgileneceksiniz. 

Sevgili İkizler; Balık dolunayı iş, kariyer, toplumsal statünüzle ilgili farkındalıklar yaşatacak. İş hayatınızla aile hayatınız arasında denge kurmanız gerekiyor. İş, kariyer konularının yanı sıra eşinizin ailesiyle ve annenizle ilgili konularda da tamamlanmalar yaşayacaksınız.

Sevgili Yengeçler; Balık dolunayı inançlarınızla düşüncelerinizi dengelemeniz gerektiğine vurgu yapacak. Eğitim, hukuki konular, yabancılar, eşinizin kardeşleri, medya gibi konularda farkındalıklarınız artacak. İsteklerinize ve hayallerinize inandığınız takdirde kavuşacaksınız.

Sevgili Aslanlar; Balık dolunayı ortaklaşa para konularında farkındalıklar yaşatacak. Alacağınız paralar elinize gelebilir.  Kredi, miras, vergi gibi konular devrede olacak. Sağlığınıza önem vereceksiniz. Rüyalar, okült konular, gizemli konular gündeminizde olacak. Sezgileriniz fazlalaşacak.

Sevgili Başaklar; karşıt burcunuzda dolunay meydana geliyor. İkili ilişkilerde, evlilikte, ortaklıklarda yüzleşmeler ve tamamlanmalar yaşayacaksınız. Ben-Sen dengesini iyi kurmalısınız. Fedakarlıklarınız fazla olabilir. İlişkilerde önemli kararlar vereceksiniz. Evlilik, ortaklık kararı alabileceğiniz gibi bu konularda bitişler de olabilir.

Sevgili Teraziler; Balık dolunayı iş ve sağlık konularında, gündelik rutinlerinizde farkındalıklar yaşatacak. İş değişiklikleri yapabilirsiniz. Sanatsal yönleriniz, yaratıcılığınız ön planda işler yapabilirsiniz. Yanınızda çalışanlarınızla ilgili fedakarlıkta bulunacağınız durumlar olabilir. Bağışılık sisteminizi de koruyun.

Sevgili Akrepler; Balık dolunayı aşk, çocuklar, eğlence, keyif, yaratıcılık konularında farkındalıklar yaşatacak. Sevgide tamamlanma yaşayacaksınız. Çocuklarınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Bir bebek haberi gelebilir. Hobilerinizi işe çevirebilirsiniz.

Sevgili Yaylar; Balık dolunayı aile, ev konularında farkındalıklar ve hassas olaylar yaşatacak. Babanızla ilgileneceksiniz. İş hayatınızla aile hayatınızı dengelemeniz gerekecek. Taşınabilirsiniz. İş değişikliği yapabilirsiniz. Geçmiş konularda da tamamlanmalar yaşayacaksınız.

Sevgili Oğlaklar; Balık dolunayı düşüncelerinizle inançlarınızı dengeletecek. Kardeşler, akrabalar, yakınlarınızla ilgili fedakarlıklarınız olabilir. İletişimsel konularda tamamlanmalar yaşayacaksınız. Yaratıcı fikirlerinizi farkına varacaksınız.

Sevgili Kovalar; Balık dolunayı paranızla, kazanımlarınızla, değerlerinizle, sahip olduklarınızla ilgili farkındalıklar, tamamlanmalar yaşatacak. Hayallerinizi paraya çevirebilirsiniz. Yaratıcı işlerinizden para kazanabilirsiniz. Elinize para geçebilir. Ve borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Parayla ilgili fedakarlıklarınız da olacaktır.

Sevgili Balıklar; burcunuzda Dolunay meydana geliyor. Kendi isteklerinizle ilgili her konuda farkındalıklar yaşayacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin. Ruhsal konularla daha fazla ilgileneceksiniz. Kendi kendinize yüzleşmeler yaşayacaksınız.