GAZETELERDEKİ MAYOLU FOTOĞRAFLARDAN SIKILDIK

Yaz mevsimi geldi mi gazetelerin magazin sayfaları hemen ünlülerin mayolu, bikinili fotoğraflarını yayınlamaya başlar.

Pazar 01 Temmuz 2018 02:35
BİR İLETİŞİMCİNİN GÖZÜNDEN 24 HAZİRAN SEÇİMLERİ

24 Haziran seçimlerinin ardından bir hafta geçti. Son yılların hem en agresif hem de en sakin seçimlerinden birini yaşadık. Bu seçimlerde halk vatandaşlık bilinci ile sandıklara koştu ve oyunu verdi.

Cumartesi 30 Haziran 2018 02:25
FB TARİHİNDE İKİ TANE İLK

Son zamanlarda FB camiasında çok ilginç ilkler yaşanıyor. Ali Koç'un heyecanlı gelişi ile beraber Fenerbahçe spor kulübünde hava değişti. Hollandalı teknik direktör, aday futbolcular ile ilgili haberleri duydukça bende bir futbolsever olarak kulüp adına çok sevindim. Ancak geçtiğimiz günlerde ilginç bir şey duydum ve çok şaşırdım.

Pazar 24 Haziran 2018 02:25
MÜLTECİ HAKLARI DERNEĞİ'NDEN DEMET AKALIN ÇIKIŞI

Mülteci Hakları Derneği popçu Demet Akalın'ın Suriyelilere ithafen yazdığı iddia edilen tweet'i nedeniyle mahkemeye vereceğini açıkladı. Demet Akalın'ın tweetine Twitter'da paylaştığı tweetle yanıt veren Mülteci Hakları Derneği, Demet Akalın'ın "Her şey bedava iye dönmesinler. Yerleşsinler artık kendi ülkelerine dönsünler! Avrupa 50 tanesine tahammül edemiyor. Bizde kaç milyonlar bilmiyoruz" tweeti üzerine "İstikrarlı bir şekilde Suriyelileri açık hedef haline getiren Demet Akalın hakkında halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme fiili sebebiyle Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacağız" şeklinde bir tweet yazdı.

Cumartesi 23 Haziran 2018 02:25
REKLAM GİBİ 'ÖPÜCÜK'

Pazartesi 18 Haziran 2018 02:30
TRT'Yİ SATMAK O KADAR KOLAY MI?

Son haftalarda gergin geçen seçim atmosferinde TRT'ye yönelik çok sert eleştirilere şahit oluyoruz. İlginç bir şekilde bazı parti başkanları TRT'yi bir hedef tahtası haline getirdiler. Kimisi TRT'yi kapatacağını söylüyor, kimisi satacağını. Elbette bu söylemlerin popülist söylemler olduğunu söyleyenlerin kendisi de biliyor.

Pazartesi 18 Haziran 2018 02:25