BURÇ YORUMLARI

Dilek AYGEN 06 Oca 2024

Dilek AYGEN
Tüm Yazıları
Haftaya pozitif enerjilerle başlıyoruz. İyimser, neşeli olacağız. Maceracı ruhumuz devrede olacak. Çarşamba gününden itibaren hayatı ciddiye alacağız. Fazla gerçekçi olacağız. Sorumluluklarımız, işlerimiz önemli olacak. Ciddi, disiplinli ve karamsar da olabiliriz. İster iş hayatımızda ister gündelik hayatımızda daha kontrolcü, daha sistemli olacağız. Başarılı ve saygın olmak isteyeceğiz. Cuma gününden itibaren özgürce hareket etmek isteyeceğiz. Sosyal hayatımıza, arkadaşlarımıza önem vereceğiz. Kendi farklılığımızı göstermek önemli olacak. Her şeyi mantık zeminine oturtmaya çalışacağız. Yaşayacağımız zorlukları aklımızı kullanarak aşabileceğiz.

11 Ocak perşembe günü yılın ilk yeniayı Oğlak burcunda meydana geliyor. Her Yeniay yeni başlangıçlardır. Bu Yeniay'da kariyerimiz, gelecek planlarımız, hedeflerimiz için başlangıçlar yapacağız. Projelerimizi, hedeflerimizi, sorumluluklarımızı yerine getirmek için yeni adımlar atacağız. İşlerimizi ciddiye alıp yeni yöntemler belirleyeceğiz. Yeni planlarımızı hayata geçireceğiz. Toplum statümüzü fazlaca ciddiye alacağız. Güç savaşlarına girmeden, hırslanmadan yeni başlangıçlar yapalım. Kontrolü, gücü elimizde tutma isteğimizi yapıcı kullanmak bizler fayda getirecektir.

14 Ocak günü iletişim gezegeni tekrardan Oğlak burcuna geçiyor. Aklımız hedeflerimizde, gelecek planlarımızda, kariyerimizde olacak.

 

Sevgili Koçlar; haftaya olumlu başlıyorsunuz. Uzak yerlerden, yabancılardan haberler alabilirsiniz. Yeniay iş, kariyer konularında başlangıçlar yaptıracak. Yeni işler yapabilirsiniz. İşsiz olanlar işe girebilirler. Annenizle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Daha sonra sosyal hayatınıza ve işten kazançlarınıza önem vereceksiniz. 

 

Sevgili Boğalar; haftaya maddi konularla ilgilenerek başlıyorsunuz. Alacak verecek hesaplarınızı ayarlayacaksınız. Yeniay geleceğe yönelik başlangıçlar yaptıracak. Eğitim, seyahat, yurt dışı işler, medya, ticaret, turizm gibi konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu işinizle, annenizle ilgileneceksiniz. 

 

Sevgili İkizler; haftaya eşinize, partnerinize önem vererek başlıyorsunuz. Yen ay alacak verecek hesaplarınızda yeni kararlar aldıracak. Ödemelerinizi yapmak için kredi veya bir borç alabilirsiniz. Eşinizin parasıyla ilgili yenilikler olacaktır. Cuma ve cumartesi günleri uzak akrabalardan, uzak yerlerden haberler alabilirsiniz. Eşinizin kardeşleriyle ilgili farklı olaylar olabilir.

 

Sevgili Yengeçler; haftaya günlük işlerinizle ve sağlığınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Yeniay bekar olanlara evlilik kararı aldırabilir. Yeni bir eve taşınabilirsiniz. Yeni iş birliktelikleri kurabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri maddi konular önemli olacak. Alacak verecek hesapları yapacaksınız. 

 

Sevgili Aslanlar; haftaya neşeli ve keyifli başlıyorsunuz. Yeniay işinizle ilgili kararlar aldıracak. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Beslenmenizle, sağlığınızla ilgili ciddi kararlar alacaksınız. İş yerinizi değiştirebilirsiniz. Veya babanızın fikirleri doğrultusunda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hafta sonu eşinizle, ortağınızla ilgili konular devrede olacak. 

 

Sevgili Başaklar; haftaya ev ve ailevi konularla ilgilenerek başlıyorsunuz. Yeniay sizlere yeni bir aşk, yeni bir bebek kararı aldırabilir. Hobilerinizi ciddi bir şekilde işe çevirmeyi düşünebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili kararalar alabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri iş ve sağlık konularına ağırlık vereceksiniz. 

 

Sevgili Teraziler; haftaya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Yakınlarınızla olumlu konuşmalar yapacaksınız. Yeniay ev ve ailevi konularda başlangıçlar yaptıracak. Emlak alabilir, taşınabilirsiniz. Yuva kurmak için ciddi kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu yaratıcılığınızı kullandığınız işlere, partnerinize veya çocuklarınıza öncelik vereceksiniz. 

 

Sevgili Akrepler; haftaya maddi konulara önem vererek başlıyorsunuz. Yeni ay kısa vadeli planlarınızda başlangıçlar yaptıracak. İşinizle ilgili yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Kardeşlerinizle iş birliği içerisinde olacaksınız. Cuma ve cumartesi günleri babanız, eviniz ve ailevi konular gündeminizde olacak. 

 

Sevgili Yaylar; haftaya kendi isteklerinize öncelik vererek başlıyorsunuz. Yeniay parayla ilgili, kendi kazançlarınızla ilgili ciddi kararalar aldıracak. Yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ilgili konularla veya eğitim, ticaret, medya gibi konularla ilgileneceksiniz.

 

Sevgili Oğlaklar; haftaya isteksiz başlıyorsunuz. Yabancılarla veya yurt dışı bağlantılı işleriniz veya annenizin kardeşleriyle veya eşinizin sağlığıyla, işiyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeniay burcunuzda meydana geliyor. Kendinizle ilgili ciddi kararlar alacaksınız. Gerek iş, gerek özel hayatınızda ciddi başlangıçlar yapacaksınız. Hafta sonu para konuları ön planda olacak. 

 

Sevgili Kovalar; haftaya işten kazançlarınıza ve arkadaşlarınıza önem vererek başlıyorsunuz. Yeniay kontrolünüzün dışında meydana gelecek. Kararlarınızı alın ama birkaç gün sonra uygulamaya başlayın. Ruhsal konularda eğitimler almaya başlayabilirsiniz. Cuma gününden itibaren kendi isteklerinize, özelinize önem vereceksiniz. 

 

Sevgili Balıklar; haftaya kariyerinize, annenize ve toplumsal konulara önem vererek başlıyorsunuz Yeniay işinizle ilgili yeni kazançlar için başlangıçlar yaptıracak. Yeni çevrelere girebilirsiniz. Arkadaşlarınız hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere destek olacaklar. Cuma gününden itibaren dayınız, teyzenizle ilgili konular veya eşinizin işi ve sağlığıyla ilgili konular gündeminizde olacak.