BURÇ YORUMLARI

Dilek AYGEN 09 Haz 2024

Dilek AYGEN
Tüm Yazıları
Bu haftaya özgüvenli başlıyoruz. Kendimizi ve yaratıcılığımızı ortaya koyacağız. İşlerimizi eğlenerek yapmak isteyeceğiz. Jüpiter haftanın il günü şans verirken diğerler zorlayacak. Salı günü ani olaylar durumlar gerginlik yaratacak. Hafta ortası işlerimiz toparlamak, projelerimizi düzenlemek, maddi konular önceliğimiz olacak. Çok para harcama isteğimiz olabilir dikkat edelim. Hafta sonunu ilişkilere ağırlık vereceğiz. Hayatımızda denge ve uyum isteyeceğiz. Bayramın birinci günü keyfimizi kaçıracak durumlar olabilir. Mecburiyetten keyifliymiş gibi yapabiliriz. İyi bayramlar diliyorum.

Sevgili Koçlar; bu hafta aşk, çocuklar, eğlence, işleriniz, sağlığınız, evliliğiniz veya ortaklığınız, maddi konular ön planda olacak. Haftanın ilk bölümü sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. İşinizle ilgili önemli değişimler olacaktır.


Sevgili Boğalar; bu hafta aileniz, babanız, çocuklarınız, aşk ve eğlence, işiniz, sağlığınız hayatınızda ön planda olacak. Gelecek planlarınızda değişimler olacak.


Sevgili İkizler; bu hafta kardeşleriniz, aileniz, babanız, çocuklar, aşk, eğlence konuları ön planda olacak. Haftanın ilk yarısında sürpriz bir anlaşma yapabilirsiniz. Veya ailenizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Finansal konularda değişimler olacak.


Sevgili Yengeçler; bu hafta para konuları, kardeşler, aile, ön planda olacak. Haftanın ilk bölümünde elinize aniden bir para geçebilir veya işle ilgili yeni bir anlaşma yapabilirsiniz. Aile ilişkilerinizle ilgili veya evliliğinizle ilgili değişimler gündeminizde olacak.


Sevgili Aslanlar; bu hafta kendiniz, para, kardeşler, iletişim konuları ve aileniz ön planda olacak. Haftanın ilk yarısı kendi isteklerinizle ilgili, kazancınızla ilgili sürpriz beklenmedik gelişmeler olabilir. Mesleğinizle ilgili, iş ortamınızla ilgili değişimler olacak.


Sevgili Başaklar; bu hafta kadersel olaylar, kendinizle ilgili konular, parasal konular ön planda olacak. Haftanın ilk yarısı sizleri şaşırtacak güzel gelişmeler olacak. İkinci yarısı kolay olmayacak.


Sevgili Teraziler; bu hafta sosyal çevre, işten kazançlarınız, kontrolünüz dışındaki kadersel olaylar, kendinizle ilgili şeyler ön planda olacak. Haftanın ilk yarısı maddi konularda güzel gelişmeler olabilir.


Sevgili Akrepler; bu hafta kariyeriniz, anneniz, işiniz, arkadaşlarınız, kontrolünüz dışında gelişen kadersel olaylar ön planda olacak. Haftanın ilk bölümünde yorucu sonrası kolay geçecek.


Sevgili Yaylar; bu hafta uzak akrabalar, yabancılar, seyahatler, eğitimler, işiniz, anneniz, arkadaşlarınız, işten kazançlarınız ön planda olacak. Haftanın ilk yarısı işinizle ilgili ani gelişmeler olabilir. Parayla ilgili önemli değişimler yaşayacaksınız.


Sevgili Oğlaklar; bu hafta ödemeleriniz, seyahatler, yabancılar, hukuki konular, işiniz, anneniz ön planda olacak. Haftanın ilk yarısı parayla ilgili veya bir mirasla ilgili ani gelişmeler olacak. Kendinizle ilgili değişimler yaşayacaksınız.


Sevgili Kovalar; bu hafta ilişkiler, eş, davalar, taşınma, ödemeler, seyahatler, yabancılar, eğitimler ön planda olacak. Haftanın ilk yarısı ailenizden ve eşinizden maddi konularda destekler alacaksınız. Kazançlarınız artacak.


Sevgili Balıklar; bu hafta işiniz, sağlığınız, eşiniz, taşınma, alacak verecek hesapları, miras konuları ön planda olacak. Haftanın ilk yarısı bekarsanız hayatınıza aniden biri girebilir. Veya yeni bir ortaklı işe başlayabilirsiniz. Hafta sonu eviniz için para harcamalarınız çok olabilir.