PAZAR ÇEREZİ

Netflix'te yayınlanan "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisini, yayınlanmadan önce masaya yatırmıştım. Okuyanlar hatırlar… Diziyi, tarzından dolayı çok da sevmeyeceğimi yazmıştım. 2 gün önce izledim, bitirdim veee sevmedim! Bir kez daha anlamış oldum ki romantik diziler, filmler benlik değil.

Cumartesi 18 Mayıs 2024 03:00
İZLEYİN Kİ...

Netflix'in yeni dizisi Baby Reindeer'i tüylerim diken diken izledim. Dizi, Richard Gadd'ın başından geçen tuhaf, bir o kadar travmatik, trajik olayları anlatıyor. Üstelik hayal mahsulü de değil, tamamen gerçek bir yaşam öyküsü.

Cumartesi 04 Mayıs 2024 03:00
UYARLA-MA

Son zamanlarda Türkiye'de reyting rekorları kıran "Bahar" dizisi, şuan Netflix'te yayınlanan "Doktor Cha" adlı Kore dizisinin bir uyarlaması. Her iki diziyi de izleyenler, "Bahar"ı daha çok beğendiğini söylüyor. Pekiii orijinali varken, uyarlaması neden daha çok seviliyor?

Cumartesi 27 Nisan 2024 03:00
LOVE STORY KOTAMIZ DOLU

Netflix'in yeni dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti" Serenay Sarıkaya, Boran Kuzum ve Metin Akdülger gibi başarılı isimleri bir araya getiriyor. Ece Yörenç'in yaratıcılığını üstlendiği (''Yaratıcılığını üstlenmek'' ne demek, inanın bilmiyorum… Her yerde Ece Hanımın işi böyle geçiyor, ben de yazı verdim!) Neyseee, yönetmen koltuğunda ise Bertan Başaran oturuyor.

Cumartesi 20 Nisan 2024 03:00
GERİ SAYIM

Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenecek 77. Cannes Film Festivali için geri sayım başladı. Hafta içi yapılan basın toplantısıyla festivalin resmi seçkisi açıklandı. Ve sinema dünyasının yıldızları bu büyük etkinlik için hazırlıklarını tamamladı.

Cumartesi 13 Nisan 2024 03:00
MESLEKİ DEFORMASYON

Ahmet Kural biirrr, Bülent Şakrak ikiii… İkisi de benim için büyük hayal kırıklığı! Nazarımız mı değiyor nedir bilmem… Maşallah dediğimiz, üçüncü günü göremiyor. Fotoğraflarda sevgililerine, karılarına aşkla bakan adamlardan korkar oldum. Bülent Şakrak'ın evliliği boyunca Ceyda Düvenci ile olan bütün fotoğraflarına bakın… Hepsinde karısına aşkla bakıyordu. Öpücükler, methiyeler havalarda uçuşuyordu. Her kare buram buram sevgi kokuyordu. İşin Aslı astarını bugün duyuyoruz ki… O bol kalpli fotoğraflar çekilirken, Bülent çoktan gönlünü başkasına devretmiş, bizim haberimiz yokmuş. Yahu ne de güzel rol kesiyorsunuz... Ya da ne de çabuk o şiirsel aşkınız bitiyor!

Cumartesi 06 Nisan 2024 03:00
FİNALE ADIM ADIM

Bizi her akşam ekrana kilitleyen diziler, birkaç hafta içinde bitecek. Bazıları final, bazıları da sezon finali yapacak. Birçok dizinin kaderi, önümüzdeki birkaç hafta içinde belli olacak. Tam da bu sebepten, takip ettiğim diziler için kısa bir durum raporu hazırladım.

Cumartesi 30 Mart 2024 03:00
KIVANÇ YOLUNDA...

"Taş Kağıt Makas" dizisinin ilk dört bölümünü izledim. Çok beğendiğimi söyleyebilirim. Özellikle ilk iki bölümde, dizide verilen çaresizlik duygusunu iliklerime kadar hissettim.

Cumartesi 23 Mart 2024 03:00