Magazin Kaynak: Ahmet Münir EREN 11.06.2024 11:27

Yaza Merhaba partisinde buluştular

Spor, TV ve sanat dünyasının ünlü isimleri Beyoğlu NEVET de düzenlenen "Yaza Merhaba" partisinde buluştular. Willma Elles ve eşi Mehmet Şah, oyuncu Bahtiyar Engin ve kız arkadaşı Derya Kahya, eski futbolcu Ceyhun Eriş, eski futbolcu ve yorumcu Ergin Aslan, spor programı sunucuları Erbatur Ergenekon ile Serkan Yetkin partiye katılanlar arasındaydılar.
Yaza Merhaba partisinde buluştular

Beyoğlu’nun gözde mekanlarından ve sahip olduğu manzarası ile adından söz ettiren Ayramin Hotel roof katında bulunan NEVET “Yaza Merhaba” partisi düzenledi. Evren Göz ve Şeniz Ulusoy’un koordinatörlüğünde Göz Medya bünyesindeki partiye ünlü oyuncu Wilma Elles ve eşi Mehmet Şah, oyuncu Bahtiyar Engin ve kız arkadaşı Derya Kahya TRT spor yorumcuları, spikerleri ile Bein Sports, Ekol TV haber spikerleri katıldılar. Sunucu ve müzisyen Orkun Yazgan’nın şarkıları ile müzik keyfi yapan davetliler panoramik İstanbul manzarasının keyfini yaşadılar. 

Wilma Elles “İstanbul aşığıyım”…

Katıldığı partide mekandaki İstanbul manzarasını seyre dalan Wilma Elles bir İstanbul aşığı olduğunu belirterek “Ben bu şehire aşığım. İstanbul aşığıyım ve vakit buldukça manzarası güzel mekanlarda vakit geçirmeyi İstanbul’u seyretmeyi seviyorum” dedi. Eşi Mehmet Şah lezzetli yemeklerin tadına bakan Wilma Elles mekan da bol bol mezelerin tadına baktı ve kebap yedi.