Vakıf Katılım web
Teknoloji Kaynak: Büşra Bozok AYTEK 10.06.2024 18:53 Güncelleme: 10.06.2024 16:28

Vodafone Her Şey Yanımda'dan Babalar Günü kampanyası

Vodafone Her Şey Yanımda, Babalar Günü'ne özel bir kampanya başlattı. Kampanyada "Şık Giyinen Babalar", "Teknoloji Tutkunu Babalar", "Oyun Tutkunu Babalar" ve "Kişisel Bakımına Özen Gösteren Babalar" konseptleri altında farklı hediye seçenekleri uygun fiyatlarla sunuluyor.
Vodafone Her Şey Yanımda'dan Babalar Günü kampanyası

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerinin online alışveriş ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirdiği Her Şey Yanımda’da Babalar Günü’ne özel kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında “Şık Giyinen Babalar”, “Teknoloji Tutkunu Babalar”, “Oyun Tutkunu Babalar” ve “Kişisel Bakımına Özen Gösteren Babalar” konseptleri altında farklı hediye seçenekleri uygun fiyatlarla sunuluyor. Kampanya, 15 Haziran’a kadardevam edecek. 

 

Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal, şunları söyledi:

 

“Türkiye’de ilk defa tüm kategorilerde hizmet veren dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda’da müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkânı sunmaya devam ediyoruz. Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren ya da web sitemizi ziyaret eden herkes platformumuzu kullanabiliyor ve avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabiliyor. Yeni kampanyamızda müşterilerimizin Babalar Günü heyecanına ortak oluyoruz. Farklı hediye seçeneklerimizle müşterilerimizin kendilerini ve sevdiklerini mutlu etmelerine vesile olacak ürünler sunuyoruz. Herkesi Babalar Günü kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

 

Akıllı telefondan tıraş makinesine yüzlerce seçenek

 

Vodafone Her Şey Yanımda’da “Teknoloji Tutkunu Babalar” ve “Oyun Tutkunu Babalar” için akıllı telefon, bilgisayar, tablet, klavye, kulaklık, akıllı saatler gibi ürün gruplarında uygun fiyatlı seçenekler sunuluyor. Özellikle “Oyun Tutkunu Babalar” için Monster bilgisayarlar ön plana çıkıyor. “Şık Giyinen Babalar” için Defacto ürünlerinde 1.250 TL’ye 250 TL indirim, Korayspor ürünlerinde 1.500 TL’ye 150 TL indirim, seçili tişörtlerde “İkincisi 1 TL”, Muggo ürünlerinde “2 Alana 1 Hediye” kampanyaları yürütülüyor. “Kişisel Bakımına Özen Gösteren Babalar” için ise parfüm ve parfüm setlerinde, tıraş makineleri ve tıraş bakım ürünlerinde sepet indirimleri yapılıyor. 

 

İlk alışverişlere özel hediyeler

 

Müşteriler, Babalar Günü kampanyasına ek olarak platformdaki diğer kampanyalardan da yararlanabiliyor. Vodafone bireysel müşterileri, dijital çekiliş ürünleri hariç ilk alışverişlerinde 500 TL ve üzerine 5 GB, 750 TL ve üzerine 10 GB internet paketi kazanıyor. 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz oluyor. 

 

36 aya varan alışveriş kredisi  

 

Müşterilere Fibabanka işbirliğiyle Alışgidiş Kredisi de sunuluyor. Bu kredi sayesinde alışveriş anında ek finansman ve vadelendirme çözümü sağlanıyor. Müşteriler, kredi kartlarında limit yoksa dahi 36 aya kadar vadelerde alışverişlerini tamamlayabiliyor. Vodafone Her Şey Yanımda, Alışgidiş Kredisi lansmanına özel 10 bin TL’ye kadar alışverişlerde %0 faizle 6 aya varan taksitle ödeme imkânı ve yine lansmana özel 36 aya kadar tüm vadelerde Fibabanka’nın en avantajlı faiz oranlarını sunan tek platform olma özelliği taşıyor.

 

Farklı kategorilerde 5 milyonu aşkın ürün 

 

Vodafone Her Şey Yanımda’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Oyun, Süpermarket, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Anne-Bebek, Moda, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Ev-Yaşam, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Spor ve Outdoor, Pet Shop, Oto Aksesuar ve Altın-Pırlanta olmak üzere farklı kategorilerde 5 milyonu aşkın ürün sunuluyor. Toplamda binden fazla mağazanın faaliyet gösterdiği Vodafone Her Şey Yanımda, bugüne kadar yaklaşık 100 milyon kez ziyaret edildi. Toplam 25 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaşan platformun müşteri sayısı ise 2 milyona yaklaştı.