Teknoloji Kaynak: Bahar YILDIRIM 10.06.2024 16:00 Güncelleme: 10.06.2024 16:43

vivo'dan V30 akıllı telefon modellerinde Babalar Günü'ne özel 4 bin TL'ye varan indirim

Babalar Günü'nde babalarını mutlu etmek isteyenler için bir jest yapan vivo, 16 Haziran'a kadar geçerli kampanyası kapsamında V30 akıllı telefon modellerinde geçerli 4 bin TL'ye varan indirim kuponu, 6 ay ekran koruma garantisi, 4 yıl pil garantisi ve ücretsiz pil değişimi ile UEFA Euro 2024'e özel futbol topu hediye diyor.
vivo'dan V30 akıllı telefon modellerinde Babalar Günü'ne özel 4 bin TL'ye varan indirim

Babalar Günü’nde babalarını mutlu etmek isteyenler için bir jest yapan vivo, 16 Haziran’a kadar geçerli kampanyası kapsamında V30 akıllı telefon modellerinde geçerli 4 bin TL’ye varan indirim kuponu, 6 ay ekran koruma garantisi, 4 yıl pil garantisi ve ücretsiz pil değişimi ile UEFA Euro 2024’e özel futbol topu hediye diyor.

Babaların en özel günü olan Babalar Günü, Türkiye’de bu yıl 16 Haziran Pazar gününe denk geliyor. Babaların sadece bir gün değil her gün mutlu edilmeleri gerekse de Babalar Günü’nde babanızı daha fazla mutlu etmek de mümkün. Siz de babanızı daha fazla mutlu isteyenlerdenseniz dünyanın lider teknoloji şirketlerinden vivo’nun yeni akıllı telefonu V30’un 512GB ve 256GB modellerinde yaptığı kampanya sayesinde ona şık bir teknolojik hediye alabilirsiniz.

Babalar Günü'nde Teknolojik Bir Hediye ile Sevginizi Gösterin

vivo'nun 16 Haziran’a kadar geçerli kampanyası kapsamında www.myvivoshop.com sayfası üzerinden satın alacağınız vivo V30 512GB modelinde 4 bin TL, vivo V30 256GB modelinde ise 3 bin TL indirim kuponu verilecek. Buna ek olarak her iki modelde de geçerli olmak üzere 6 ay ekran koruma garantisi, 4 yıl pil garantisi ve ücretsiz pil değişimi ile UEFA Euro 2024’e özel futbol topu da hediye edilecek. vivo V30, yüksek pil kapasitesi, gelişmiş Star Işığı teknolojisi ve stüdyo kalitesinde fotoğraflar çekmenizi sağlayan kamerası ile babalarınız için mükemmel bir hediye seçeneği.

Yüksek pil kapasitesi ve gelişmiş Star Işığı teknolojisi

vivo'nun normal bir flaşa göre 19 kat daha geniş alana 50 kat daha yumuşak ışık yayan Star Işığı portresi özelliği ile büyük ses getiren akıllı telefonu V30, Türkiye'de pil sağlığı takip fonksiyonuna sahip ilk Android akıllı telefon olma özelliğini taşıyor. vivo, V30 için dört yıl boyunca geçerli, pil sağlığı yüzde 80’in altına düşerse ücretsiz değişim garantisi de sunuyor. 1.600 şarj ve deşarj döngüsünden sonra bile sağlık düzeyi yüzde 80’in altına düşmeyen, 4 yıl dayanıklı pili ile V30, vivo V serisinin en yüksek pil kapasitesine sahip üyesi. Ayrıca, kullanıcının pil sağlığı fonksiyonunu daha iyi anlaması için vivo pil sağlığı takip özelliğini geliştirdi. Kullanıcılar istedikleri zaman telefonunun pil sağlığını kontrol edebiliyor.

Stüdyo kalitesinde profesyonel fotoğraflar

Fotoğraflarda gerçeğe en yakın renkler sunan geliştirilmiş kamera ile stüdyo kalitesinde portreler çekmenize olanak sağlayan Star Işığı ise yüze yansıyan kötü ortam ışığının yarattığı negatif etkileri gideriyor. Ayrıca yüzdeki karanlık bölgeleri doğal bir ışıkla aydınlatarak yüzün daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Optimum sonuçlar elde etmek için ortam parlaklığı ve insanların kameraya olan uzaklığına göre parlaklığı akıllı bir şekilde ayarlayan bu özellik sayesinde çekimlerde nesne yakınken ışık yumuşak ve eşit, nesne uzaktayken ışık parlak ve net oluyor. Bu özellik hem yakından hem de uzaktan olağanüstü fotoğraf efektleri sağlarken sıcak veya soğuk ışıkta renk sıcaklığını akıllı bir şekilde ayarlayarak portrelerde doğal ve profesyonel bir hava oluşturuyor. 

Babalar Günü'nde babalarınıza en güzel hediyeyi vermek istiyorsanız, vivo V30'u kaçırmayın! Siz de bu sayfayı ziyaret ederek kampanya fırsatından hemen faydalanabilirsiniz.