Spor Kaynak: Hibya Haber Ajansı 12.06.2024 15:00 Güncelleme: 12.06.2024 15:14

NBA'de final heyecanı S Sport ile TV+'ta devam ediyor

NBA'de Doğu Konferansı finalini kazanan Boston Celtics ile Batı Konferansı finalinin galibi Dallas Mavericks arasında final heyecanı soluksuz devam ediyor. Evindeki ilk 2 maçı da kazanan Celtics seride 2-0 önde. Sıradaki maç ise 13 Haziran Perşembe günü TSİ 03.30'da Dallas'ın sahasında oynanacak. Dallas, yıldız oyuncusu Luka Doncic önderliğinde finale denge getirmek istiyor. Celtics ise Jayson Tatum'un performansı ve takım savunması ile şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmanın hesabını yapıyor.
NBA'de final heyecanı S Sport ile  TV+'ta devam ediyor

NBA’de Doğu Konferansı finalini kazanan Boston Celtics ile Batı Konferansı finalinin galibi Dallas Mavericks arasında final heyecanı soluksuz devam ediyor. Evindeki ilk 2 maçı da kazanan Celtics seride 2-0 önde. Sıradaki maç ise 13 Haziran Perşembe günü TSİ 03.30'da Dallas’ın sahasında oynanacak. Dallas, yıldız oyuncusu Luka Doncic önderliğinde finale denge getirmek istiyor. Celtics ise Jayson Tatum’un performansı ve takım savunması ile şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmanın hesabını yapıyor.

Tüm dünyanın nefesini tutarak izlediği NBA final serisinin heyecanı, S Sport ile Türkiye’nin süper içerik platformu TV+’ta yaşanıyor.

Evindeki ilk 2 maçı 107-89 ve 105-98'lik skorlarla kazanan Celtics seride 2-0 önde. Dallas Mavericks'in yıldızı Luka Doncic’in çabası galibiyet için yeterli olmazken, Boston sıkı takım savunması ve Tatum'un birebir eşleşmelerdeki başarısı ile avantajı ele geçirdi.

Dallas evinde seriyi eşitlemek istiyor

Heyecan dolu final serisinin 3’üncü maçı 13 Haziran Perşembe günü TSİ 03.30'da Dallas’ın sahasında oynanacak. Dallas Mavericks evindeki 2 maçta, Doncic önderliğinde Celtics’in etkili savunmasına karşı çözüm geliştirip seriye denge getirmeye çalışacak. Boston Celtics ise ilk 2 maçın yıldızları Jrue Holiday ve Jayson Tatum’ın performanslarının yanı sıra ve savunma sertliğini koruyarak, elde ettiği avantajı korumanın hesaplarını yapıyor.

Tüm dünyanın büyük ilgiyle izlediği NBA final serisinin heyecanı S Sport ile TV+’ta yaşanmaya devam edecek.