Vakıf Katılım web
Güncel - Yaşam Kaynak: Ali Naki ÖZKAN 18.06.2024 06:26

Kelebek Garden&Balcony'den Eşsiz Tasarımlar

Doğanın ilham veren tasarımlarıyla yaşam alanlarını güzelleştiren Kelebek Mobilya, Kelebek Garden & Balcony kategorisinin yeni üyeleriyle yaz mevsimine farklı bir soluk getiriyor
Kelebek Garden&Balcony'den Eşsiz Tasarımlar

İlklerin temsilcisi Kelebek Mobilya, şık ve dayanıklı bahçe mobilyalarıyla yaz aylarının tadını çıkarmak isteyenlere yeni koleksiyonunu severleriyle buluşturuyor. Yaşam alanlarına konfor ve fonksiyonelliği bir arada getirmeyi hedefleyen Kelebek Garden&Balcony koleksiyonu, sıcak havaların getirdiği samimiyeti bahçe ve balkonlara Kapadokya’daki yeni filmiyle taşıyor. 

Doğanın dönüştürücü gücüyle, elementlerin dansıyla şekillendirilen tasarımlar, yaşam alanlarına benzersiz bir dokunuş katıyor. Kelebeklerin kanat çırpışıyla esen rüzgarı, doğanın kalbinden gelen tasarımlarla hissetme olanağı sunan marka, kullanıcıların hayalindeki yaşam alanını oluşturarak doğanın güzelliğini bahçe ve bakonlara taşımayı hedefliyor.

Doğanın tazeliğini açık alanlarda yansıtan tasarımlarıyla Kelebek Mobilya, her zevke uygun seçenekler sunuyor. Ahşap, metal veya rattan gibi farklı malzemelerden üretilen Garden&Balcony ürünleri, uzun ömürlü ve estetik bir kullanım vaat ediyor. Yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken Kelebek Garden&Balcony koleksiyonu, alanları en verimli şekilde değerlendirmeye yardımcı oluyor.

Öncü mobilya markası  Kelebek Mobilya, doğanın sunduğu eşsiz güzellikleri ve enerjiyi Kelebek Garden&Balcony koleksiyonuyla yansıtıyor. Doğanın kucaklayıcı atmosferinden yola çıkılarak hazırlanan Kelebek Garden&Balcony koleksiyonu, yaşam alanlarına benzersiz bir dokunuş katıyor. Dış mekanları çekici hale getiren Garden&Balcony koleksiyonunda; oturma takımından şezlonga, masa takımından servis arabasına, benchten yan sehpaya kadar birçok farklı tarzda ürün bulunuyor.

Minimalizmden vazgeçmeyenler için “Loky Bahçe & Balkon Seti”

İroko ahşap kullanılarak son teknoloji ağaç işleme makineleriyle üretilen Loky Bahçe &Balkon Seti, özel örgü ipleriyle hazırlanıyor. 1 adet üçlü koltuk, 2 adet tekli koltuk, 1 adet yüksek sehpa ve 1 adet benchten oluşan Loky, dış mekanda uzun süre rahatlıkla kullanılabiliyor.

Modern Tasarımın İncisi: Hera

Alternatif kombinasyonları ve modül bazlı yapısıyla yaşam alanlarına uyum sağlayan Hera Koleksiyonu’nda bahçe &balkon seti, masa takımı ve salıncak gibi farklı seçenekler bulunuyor. Modern tasarımıyla da gönüllere taht kuran Hera, tüm yaz sevdikleriyle vakit geçirmek isteyenler için ideal bir ürün oluyor. 

Doğanın İçindeki Eşsiz Şıklık: Bamboo Bahçe & Balkon Seti ve Masa Takımı

Rahatlığı ve özgün renk tonlarıyla kalpleri yumuşatan Bamboo Koleksiyonu, Kelebek Mobilya sayesinde hem bahçe &balkon takımı hem de masa takımını kullanıcılarla buluşuyor. Konforlu yaz akşamları geçirmek için eşsiz bir seçenek olan Bamboo, Bronz cam masasıyla da kullanım kolaylığı kazandırıyor. Koleksiyonuna içerisinde daybed, tek kişilik salıncak, çift kişilik salıncak, rattan bench ve tekerlekli servis aracı gibi pek çok farklı işleve sahip ürün bulunuyor. Hasır detaylarıyla dayanıklığını gözler önüne seren Bamboo, trendlere uyum sağlıyor.

Yazın Konforunu Yeniden Tanımlayan Loop Bahçe & Balkon Seti

Özel yumuşak kumaşlarıyla açık alanların vazgeçilmesi parçası haline gelen Loop Bahçe & Balkon Seti, olefin ip yapısıyla Kelebek Mobilya tarafından üretiliyor. Güneş ışınlarına dayanıklı, haşere ve mantar tutmayan, yıkanabilir, aşınmaya karşı dayanıklı yapısıyla göz kamaştıran Loop, bench eklenerek zenginleştirilebiliyor. Yaz havalarının gereksinimlerine cevap veren Loop, uzun yıllar boyunca dış mekan konforu kazandırıyor. Ergonomik tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Loop Bahçe & Balkon Seti, açık hava alanlarına modern bir dokunuş sağlıyor.