Vakıf Katılım web
Türkiye - Gündem Kaynak: Hibya Haber Ajansı 14.06.2024 14:01 Güncelleme: 14.06.2024 14:35

Kayseri zabıtası, bayram tatilinde sahada olacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi tüm hazırlıklarını tamamlarken, ekipler Kurban Bayramı'nı da içine alan 9 günlük tatilde tam kadro sahada olacak.
Kayseri zabıtası, bayram tatilinde sahada olacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların huzurlu ve keyifli bir bayram geçirmeleri için yürüteceği çalışmalar kapsamında, Kurban Bayramı’nı da içine alan 9 günlük tatil boyunca zabıta ekipleri 7 gün 24 saat esasına göre denetimlerini sürdürecek.

Vatandaşlar zabıtayı ilgilendiren konularla ilgili şikayetlerini büyükşehir belediyesinin  İletişim Merkezi ve Genel Kontrol Zabıta Amirliği telefonuna iletebilecekler. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, şehrin sağlığı, düzeni ve esenliği kapsamındaki görevleriyle, doğrudan ve dolaylı kent yaşamına etki eden alanlarda Kayseri halkının huzuru için çalışma ve denetimlerine aralıksız devam ederken, ekipler bayram süresince denetimlerini sürdürecek. Bu kapsamda, zabıta ekiplerinde tüm izinler kaldırılırken, ekipler Kurban Bayramı’nda tam kadro sahada olacak.