Magazin Kaynak: Ali Naki ÖZKAN 13.06.2024 12:20

Ferit Özkan'dan güçlü bir adım daha

Başarılı müzisyen Ferit Özkan, kendine özgü tarzı ve yorumuyla müzikal yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.
Ferit Özkan'dan güçlü bir adım daha

Dönem dönem birçok değerli isme vermiş olduğu hit şarkılarla da tanınan Ferit Özkan, yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Ferit Özkan’ın yeni şarkısı “Sahte”nin sözü ve müziği genç sanatçının kendisine ait olurken şarkının güçlü düzenlemesinde ise projenin aynı zamanda prodüktörü ve müzik yönetmeni olan Seçkin Özer'in imzası yer alıyor.

Yeni şarkısının sözleriyle sahte insanlarla gerçek hayat yaşanmayacağını bir kez daha vurgulayan Ferit Özkan’ın sahteliğin gölgesinde bestelenen şarkısı kısa sürede ruhumuza temas ederek dinleyicisinde kalıcı bir iz bırakacak.

Emrah Özbilen'in yönetmenliğinde çekilen klip; başarılı müzisyenin usta oyunculuğuna eşlik eden şarkının ruhunu yansıtan görsellerle dolu. “Sahte”nin dikkat çeken samimiyetteki klibi İstanbul'da kalabalık bir ekip eşliğinde 1 günde tamamlanarak film tadında seyircisine sunuldu.

Ferit Özkan’ın yeni projesi “Sahte” Fifth Floor Records etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında