Güncel - Yaşam Kaynak: Hibya Haber Ajansı 19.05.2024 09:00 Güncelleme: 19.05.2024 15:44

Elitaş ve Cantimur'dan Büyükkılıç'a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ve Hazine ve Maliye Bakan Yardımcı Abdullah Erdem Cantimur, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Büyükkılıç, Başkan Vekili Elitaş ve Bakan Yardımcısı Cantimur'u başkanlık girişinde çiçekle karşıladı.
Elitaş ve Cantimur'dan Büyükkılıç'a hayırlı olsun ziyareti

Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Büyükkılıç, bu dönemde de Kayseri’ye en güzel hizmetleri ulaştırmaya gayret edeceklerini, 16 ilçe belediyesi ile el birliğiyle, teşkilatlarla, milletvekili, bakanlar, bürokratlar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iradesi ile Kayseri’yi daha iyi noktaya taşıyacaklarını dile getirdi.

Ziyarette konuşan AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ise 31 Mart Seçimlerinde Başkan Büyükkılıç ve diğer belediye başkanlarının çok güzel bir aktivite gösterdiklerini belirterek, “Büyükşehirler olarak, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin bütün olumsuzluklara rağmen, ters esen rüzgâra rağmen başarmanız bizim için büyük bir gurur kaynağı oldu” dedi.

Elitaş, Başkan Büyükkılıç’ın 16 ilçe belediye başkanına da ağabeylik yapacağına inandığına işaret ederek, birlik beraberlik mesajı verdi.

Hizmet aşkının parti aşkından büyük olduğunu vurgulayan Elitaş, Başkan Büyükkılıç’ın tecrübesine dikkati çekerek, birliğe ve hizmet etmeye verdiği önemi vurguladı. Elitaş Başkan Büyükkılıç’a başarısından ve hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcı Abdullah Erdem Cantimur da Başkan Büyükkılıç’ı, yeniden başkan seçilmesinden dolayı tebrik etti.