Türkiye - Gündem Kaynak: Hibya Haber Ajansı 16.05.2024 13:01 Güncelleme: 16.05.2024 13:41

Başkan Büyükkılıç: Kayserimiz için hep birlikte hizmetler üretmeye devam edeceğiz

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mustafa Türkoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı.
Başkan Büyükkılıç: Kayserimiz için hep birlikte hizmetler üretmeye devam edeceğiz

Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mustafa Türkoğlu ve beraberindeki heyet, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç, başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kendilerine anlamlı ziyaretleri için teşekkür ederken Sosyal Güvenlik Haftası’nı kutluyor, gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum.” dedi.

Birlik, beraberlik mesajı veren Büyükkılıç, “Sosyal Güvenlik Kurumu’muza çalışmalarında başarılar diliyorum. Kayseri’miz için hep birlikte hizmetler üretmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç’a günün anısına çiçek takdim eden Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mustafa Türkoğlu da misafirperverliğinden dolayı Büyükkılıç’a teşekkür ederken, yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı da tebriklerini iletti.