Halkbank web
Ekonomi Kaynak: Ali Naki ÖZKAN 12.06.2024 12:01 Güncelleme: 12.06.2024 13:49

Babyliss Air Wand ile saçlar hiç olmadığı kadar özgür

Kurutma, düzleştirme ve şekillendirme özelliklerini tek bir cihazda sunan Babyliss Air Wand, Türkiye kullanıcısıyla buluştu.
Babyliss Air Wand ile saçlar hiç olmadığı kadar özgür

Paris’in aşk dolu havasından aldığı ilhamla ürünlerine hayat veren BaByliss, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Hakman Elektronik ile yeni ürünü Air Wand’ın duyurdu. Air Wand; kurutma, düzleştirme ve şekillendirme özelliklerini tek bir cihazda toplamayı başarmış 3’ü 1 arada işleve sahip bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Air Wand ile ıslak saçtan şekillendirilmiş saça 

Benzersiz, hafif tasarıma ve 1600 Watt gücüyle hızlı kurutma özelliklerine sahip Air Wand, ıslak saçtan şekillendirilmiş saça doğrudan geçiş sağlıyor. Air Wand, güçlü performansı ve hızıyla saçlarda ısı hasarı yaratmadan kullanım sunuyor. Normalde saçın hasar görmemesi için önce kurutmak ardından şekillendirmek gerekirken Air Wand’ın sahip olduğu teknoloji sayesinde kullanıcılar zaman tasarrufu da sağlıyor.

Air Wand, seramik tarak dişleri ve saç açıcı tarağa sahip düzleştirme başlığı sayesinde kullanıcılarına pürüzsüz düzlükte saçlar garanti ediyor. Air Wand, kavisli oval tasarıma sahip başlığı ile de saçların kolayca hacimli bir halde şekillendirilmesini sağlıyor. Gelişmiş ultra koruma moduyla sıcak ve soğuk hava akışı arasında geçiş yapan Air Wand, böylece ısı hasarı yaratmıyor. Air Wand, gelişmiş ikili iyon sistemi ile de saçlarda elektriklenme ve kabarmayı ortadan kaldırıyor.

Daha hızlı kurutma ve şekillendirme

Air Wand, günümüzün hızlı yaşam stillerine uyum sağlayarak kurutma ve şekillendirmeye ayrılan süreyi etkili kullanmak için özel teknolojiler ile geliştirildi. Uzun ömürlü dijital motoru ve Hassas Hava Akışı Teknolojisi ile çok daha hızlı hava çıkışı sunuyor. Bu sayede ıslak saçtan şekillendirmeye geçişi hızlandırıyor. Kurutma, düzleştirme ve şekillendirmeye ayrılan zamanı kısaltıyor. Optimize edilmiş hava hızı ve basıncı ile ısı hasarı yaratmadan, saçları koruma altına alıyor. Gelişmiş Ultra Koruma Modu ile sıcak ve soğuk hava arasında geçiş yaparak saçtaki ısıyı dikkatli bir şekilde düzenliyor.

BaByliss, saç şekillendirmeye yön veriyor

 “1992 yılından bu yana dünyanın dev kişisel bakım markalarının Türkiye temsilcisi olarak ülkemizi yüksek teknolojili ürünlerle buluşturuyoruz” diyen Hakman Elektronik Genel Müdürü Aziz Süzer ise konuyla ilgili şunları söyledi: “BaByliss kişisel bakım alanında dünyadaki en büyük markalardan biri. Saç şekillendirmeye yön veren teknolojileri ile Türkiye’de uzun yıllardır sevilerek tercih ediliyor. Air Wand gibi Türk tüketicisinin ilgisini çekecek 3’ü 1 arada işleve sahip bu ürünün ülkemizde büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz. Aynı zamanda BaByliss’in kalplerdeki yerini Air Wand ile daha da genişleterek güçlendireceğine inanıyoruz. Böyle bir ürünü Türkiye pazarına katmaktan dolayı son derece mutluyuz.”

Babyliss hakkında

Parisli meşhur saç stilisti/kuaför M.Lelievre tarafından 1960’lı yıllarda yaratılan BaByliss, 1961 senesinde dünyadaki ilk saç maşasını icat etmiştir. Bu ürünün elde ettiği muazzam başarı, BaByliss markasını saç bakımı alanında bir referans haline getirmiştir. 1995’den beri BaByliss, yine bir kuaför geçmişi olan RIZZUTO ailesi tarafından kurulmuş olan Amerikan merkezli CONAIR grubunun bünyesinde yer almaktadır. 

Hakman hakkında

1992 yılında kurulan ve tüm Türkiye’de 250’yi aşkın bayi ve 80’i aşkın yetkili servis ile müşteri odaklı bir satış ve servis politikası izleyen Hakman Elektronik; yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurulu yapısı ile  günümüzün dünya devleri Babyliss, Baseus, Caffe Corsini, Coway, Cuisinart, Laurastar, Melitta, Qwetch, Swirl, Sensica ve Veltia markalarının tek yetkili distribütörü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hakman Elektronik’in ürün porföyü arasında kadın ve erkek kişisel bakım ürünleri, otomatik ve flitre kahve makineleri, pişirme, kızartma ve içecek hazırlama makineleri, cep telefonu şarj cihazları, cep telefonu ekran koruyucuları, araç içi şarj üniteleri, hava temizleme cihazları ve el kurutma makineleri gibi birçok üstün teknolojiye sahip ürün bulunuyor.