Teknoloji Kaynak: Büşra Bozok AYTEK 03.03.2024 07:00

YU-GI-OH! DUEL LINKS'TE YARATIK ÇAĞIRMANIN YEPYENİ BİR YOLUNU KEŞFEDİN

Bugün başlayan kampanya Maksimum Summon, giriş bonusları ve çok daha fazlasını oyuna ekliyor.
YU-GI-OH! DUEL LINKS'TE YARATIK ÇAĞIRMANIN YEPYENİ BİR YOLUNU KEŞFEDİN

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS'in Summon (Yaratık Çağırma) becerisini en üst seviyeye çıkararak, oyuna ultra güçlü canavarları Düellolara getirmenin yepyeni bir yolunu eklediklerini duyurdu. 28 Şubat itibarıyla Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS’in Rush Duel modunda Maximum Summoning (Maksimum Çağırma) yeteneği sizlerle olacak. Bu yeni Special Summons (Özel Çağrı) türü, yeni bir canavar kartı türü olan Maximum Monsters ile geliyor.

 

Maximum Summoning, birbirinden özel üç Maksimum Monster’ı muazzam güç ve kapasiteye sahip tek bir mega canavara dönüştürüyor. Elinde gerekli üç Maximum Monster bulunan oyuncular, bunları sahadaki belirli Bölgelere Maximum Summon edebilir. Böylece bu üç kart, inanılmaz saldırı gücüne ve üç kartın her birinin bireysel efektlerini kullanma yeteneğine sahip tek bir canavara dönüşür.

 

Örneğin, “The Three Harpie Sisters.” ("Üç Harpie Kız Kardeş") ile zafere giden yolda kanatlanıp uçmak için Maximum Summon yeteneğini kullanabilirsiniz. 3400 ATK'ya sahip devasa, tek bir canavar oluşturmak için Harpie Lady Sisters [L], Harpie Lady Sisters ve Harpie Lady Sisters [R]’ı Maximum Summon edin.

 

Harpie Lady Sisters [L], Harpie Lady Sisters ve Harpie Lady Sisters [R]’ı, bu özel kampanya boyunca ÜCRETSİZ giriş ödülleri olarak kazanabilirsiniz. Ayrıca giriş yaptığınız her gün için toplam 1.000 Mücevher de dahil olmak üzere bir dizi bonus sizi bekliyor. Günlük giriş ödüllerinin tam listesi şöyle:

 

1. Gün: Legendary Duelists Rainbow Pack (SEVENS / Premium)

2. Gün: 250 Gems

3. Gün: Dream UR Pack (Rush Duel / Premium)

4. Gün: 250 Gems

5. Gün: UR/SR Ticket (Rush Duel / Premium)

6. Gün: 250 Gems

7. Gün: Dream SR Ticket (Speed Duel)

8. Gün: 250 Gems

 

Bedava kazanabileceğiniz hediyeler bununla da bitmiyor. Ayrıca Rush Edition Arşiv Becerilerini ve “Harpie Lady Sisters”ın da yer aldığı hatıra niteliğindeki oyun içi Oyun Matınve Kart Kılıflarını da etkinlik sırasında kazanma şansınız var.

 

Daha fazla bilgi için oyunun resmî sitesini ziyaret edin: https://www.konami.com/yugioh/duel_links/.

 

Resmi Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nu temel alan Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS, KONAMI’nin dünyaca ünlü oyununu mobil cihazlara ve PC’ye taşıyor. Düellocular Yami Yugi, Jaden Yuki, Yusei Fudo gibi Yu-Gi-Oh! evreninin popüler karakterlerini dijital kart savaşlarında yaşatmaya devam ediyorlar. Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS dünya çapında 150 milyon indirmeye ulaştı.

 

Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS iPad®, iPhone® ve iPod touch® için ücretsiz olarak App Store® üzerinden, Android cihazlar için Google Play™ ‘den ve PC için de Steam üzerinden indirilebilir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresleri takip edebilirsiniz:  

Web sayfası:     https://www.konami.com/yugioh/duel_links/ 

Facebook:           https://www.facebook.com/OfficialDuelLinks/ 

X:                            https://twitter.com/YGO_DL_Official 

 

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) ürünleri ve etkinliklerinin yanı sıra tüm Yu-Gi-Oh! dijital kart oyunlarıyla ilgili en son bilgiler için lütfen aşağıdaki adresleri ziyaret edin:

 

Web sayfası:     www.yugioh-card.com

Facebook:         www.facebook.com/YuGiOhCardEU

YouTube:           www.youtube.com/YuGiOhCardEU

Instagram:         www.instagram.com/YuGiOhCardEU 

X:                       www.twitter.com/YuGiOhCardEU 

Twitch:               www.twitch.tv/YuGiOhCardEU