Sabahın erken saatlerinde oy kullanacakları okullarda kuyruğa giren ünlü isimler, renkli görüntülere sahne oldu. İstanbul’da 08.00’de oy kullanımının başlamasıyla vatandaşlık görevlerini getirmek için okulların yolunu tutan isimler arasında Cem Yılmaz ve İbrahim Kutluay vardı. İki ismin oy kullandığı Levent Lütfi Banat İlkokulu’nda, bir başka isim olan Candan Erçetin ise YSK sandık görevlisi olarak görev yaptı. Candan Erçetin, görev aldığı sınıfta tüm gün mesai yaparken, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına teşekkür etti. 1244 no’lu sandıktan oyunu kullanan bir diğer isim ise eski basketbolcu İbrahim Kutluay’dı. Sınıfın önündeki yoğunluktan dolayı sırada yaklaşık on beş dakika bekleyen Kutluay oyunu kullandıktan sonra “Tüm Türkiye’ye hayırlı olsun” dileğinde bulundu.