YILIN SÜRPRİZ FEAT'İ SÜRPRİZ İKİLİDEN GELDİ

Magazin Perşembe 24 Kasım 2022 04:08

Geçtiğimiz ay yayınladığı ''Diyemem ki Kal'' şarkısıyla beş yıllık aradan sonra müziğe geri dönen Tolga Yakalı, yepyeni şarkısında kendisi gibi genç müzisyen Mel Canpolat ile bir araya geldi.

YILIN SÜRPRİZ FEAT'İ SÜRPRİZ İKİLİDEN GELDİ

Yaklaşık bir aylık zaman dilimi içerisinde ikinci eserini müzikseverlerle buluşturarak iddialı çıkışını sürdüreceğinin ilk sinyallerini veren Tolga Yakalı, ''Sen Gitmeden Önce'' şarkısında aynı notaları paylaştığı Mel Canpolat'la eşine az rastlanır bir sinerji yakaladıklarının altını çizdi.

KÜÇÜK BÜTÇELERLE DEVLERLE YARIŞIYORUZ

Sözü ve müziği Mel Canpolat, düzenlemesi Nurettin Çolak'a ait olan ve klip yönetmenliğini Erdem Eryılmaz''ın üstlendiği ''Sen Gitmeden Önce'' ile müzik listerinde tırmanışa geçen ikili Youtube ve Spotify başta olmak üzere birçok platformda ''1 Milyon'' barajını aşmayı başardı. Yaklaşık 72 saat içerisinde bir çok müzik listesinde kendilerine yer bulmayı başaran Yakalı ve Canpolat; ''Matematiksel olarak şansımızın çok az olduğu bir dönemde, Tarkan başta olmak üzere müziğin bir çok dev ismi ile aynı gün yayına giren şarkımız üç gün gibi kısa bir sürede milyon barajını aştı. Fiziksel eşiği çok rahat aştık ve yaptığımız işle gurur duyuyoruz. Yüzbinlerce liralık klipler, on binlerce liralık şarkılarla yarışıyoruz. Belki galip gelemeyeceğiz ama bu ligin artık eskisi kadar kolay ve basit bir lig olmadığını herkese göstereceğiz.'' sözleriyle iddialı bir açıklamaya imza attılar.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR