cüzdan mobil

TUTKU YATAK YENİ KAMPANYASINI NEBAHAT ÇEHRE İLE DUYURDU

Magazin Cuma 21 Ocak 2022 04:04

Türk sinemasının usta oyuncusu Nebahat Çehre'nin Tutku Yatak için kamera karşısına geçtiği reklam filmi serisinin yeni filmi yayınlandı.

Tutku Yatak Yeni Kampanyasını Nebahat Çehre ile Duyurdu

Zarafetiyle kendine hayran bırakan güzel yıldız, markanın doğal yünden oluşan ve kullanıcılarına doğal bir uyku deneyimi sunan yeni yatak modelinin reklam filminde yer aldı.

İnovatif ürün koleksiyonunu sürekli geliştiren ve dünyada en çok tercih edilen kumaşlara koleksiyonlarında yer veren Tutku Yatak, bu sayede yataklarında uyku konforunu daha çok arttırırken, insan bedeni için en uygun olan doğal yünleri yatak katmanlarında kullanıyor.

O kadar doğal ki…

Ürettiği yatakların rahat nefes alabilmesi için tercih ettiği organik wool yün vatkalar, yüzde yüz doğal ve saf yünden olan Tutku Yatak,  Wool Touch modeliyle de kullanıcıları için doğal bir uyku imkanı sunuyor.

Nebahat Çehre’nin reklam filminde rol aldığı Wool Touch modelinde UPD yay teknolojisi kullanıyor. Varolan yay sistemleri arasında yay adedi en fazla olan bu özellik; kesintisiz yay örgüsüyle anatomik yapıya da en uygun sistemlerdendir. UPD yay teknolojisi ayrıca bedeni desteklerken, farklı ağırlık noktalarını kusursuz şekilde algılıyor ve kasların gevşemesine, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı oluyor. Böylece ağırlığı yatağa eşit olarak dağıtarak her uyku pozisyonunda rahat ve kesintisiz bir uyku deneyimi sunuyor.  

ABONE OL
Advertisement Advertisement