TÜRKİYE ''KIRAÇ''LA TEK YÜREK OLDU!

Magazin Cumartesi 12 Haziran 2021 04:59

Türk alternatif rock müziğinin değerli sesi ''Kıraç''; Türkiye A Milli Futbol Takımı için yazdığı ''Haydi'' şarkısıyla kısa sürede tüm müzik ve sosyal platformlarda gündeme oturdu.

TÜRKİYE ''KIRAÇ''LA TEK YÜREK OLDU!

Başarılı sanatçı EURO 2020'de mücadele edecek Mili Takım için hazırladığı tüyler ürperten ve gururlandıran şarkısını; ''Haydi Milli Takım! Ay yıldızlı formayı giydiğinizde artık siz de birer 'MEHMETÇİK' siniz.'' notuyla paylaştı.

Geçtiğimiz dönemlerde Fenerbahçe'nin 100. yıl marşını yapan ''Kıraç'', bu kez de sözü ve müziği başarılı sanatçının kendisine ait olan ''Haydi'' şarkısı ile sosyal medyada beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

''Haydi''yi maddi bir karşılığı olmadan tamamen kendi imkanlarıyla hazırlayıp videosunu da çekerek milli takıma hediye eden ''Kıraç'' ülke olarak içinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecinde birlik olmanın gücünü ve değerini vurguladı.

''Kıraç''ın Türkiye'nin en güçlü yapım şirketlerinden ve YouTube partnerlerinden WediaCorp Music tarafından yönetilen YouTube kanalındaki videosu ise kısa sürede YouTube Trendlerde'ki yerini aldı.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR