Seyahat - Turizm Kaynak: Ahmet Münir EREN 01.03.2024 13:45

The Grill'de Deniz Manzarasına Canlı Müzik Eşlik Ediyor

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı'da The Grill, 2 ve 9 Mart'ta solist Ender Pekcan'ın ezgileri eşliğinde akşam yemeğini müzik keyfine dönüştürecek.
The Grill'de Deniz Manzarasına Canlı Müzik Eşlik Ediyor

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı içinde bulunan The Grill Restoran, mart ayında da misafirlerini lezzetli yemekleri eşliğinde canlı müzikle ağırlamaya devam ediyor. Solist Ender Pekcan, özgün repertuarıyla deniz manzarası eşliğinde yenen yemeklere ritim katacak.  Pekcan, 2 ve 9 Mart tarihlerinde en sevilen parçaları, The Grill misafirleri için söyleyecek. 

 

Adalar manzarası eşliğinde canlı müzik keyfi

Şehrin en lezzetli et ve meze çeşitlerinin  yanı sıra dünya mutfağından sayısız lezzeti de tadabileceğiniz The Grill, misafirlerini Adalar manzarası eşliğinde unutulmayacak bir akşam yemeği deneyimine davet ediyor. Canlı müzik eşliğinde birbirinden lezzetli seçeneklerin buluşacağı bu unutulmaz gecede yer almak için yerinizi şimdiden ayırtın. Rezervasyonlarınızı 0216 458 90 00 numaralı telefon üzerinden yapabilirsiniz.

 

The Grill’in mart ayı programı şöyle;

 

2 ve 9 Mart - Ender Pekcan:

Kendine özgü tarzıyla dinleyicilerini büyüleyen sanatçı, geniş repertuarı ile The Grill’deki atmosferi müziğin ritmiyle buluşturacak.