Uzun süredir ekranlardaki oyunculuk serüvenine ara veren güzel oyuncu Selin Demiratar, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Öğlen saatlerinde tek başına geldiği Zorlu AVM’de ilk durağı Beymen mağazası olan güzel oyuncu, bir süre burada alışveriş yapıp yeni sezon ürünlerini inceledi. Birkaç eksiğini tamamlamak için AVM’ye geldiğini söyleyen Selin Demiratar, ‘’2 günlüğüne İstanbul'a geldim tekrardan Bodrum’a döneceğim, birkaç eksik vardı o sırada onları almaya geldim’’ açıklamasında bulundu. Her zaman olduğu gibi güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan başarılı oyuncu, alışveriş sırasında yanına gelen sevenleriyle de hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyip hepsiyle tek tek fotoğraf çektirdi. Alışverişinin ardından kendisini almaya gelen aracına binip AVM’den ayrılan güzel oyuncunun, şık ve makyajsız güzelliği ise gözlerden kaçmadı.