SAHNEDE SÜRPRİZ DÜET

Magazin Salı 30 Kasım 2021 04:53

Başarılı sanatçı Sevcan Orhan bir hafta arayla ikinci kez Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde sahne aldı...

SAHNEDE SÜRPRİZ DÜET

Geçtiğimiz hafta Girne'de muhteşem bir performansa imza atan güzel sanatçı, Bu kez Kaya Artemis Hotel'de verdiği konserle adeta kulakların pasını sildi.

Türkülerin yanı sıra repertuvarında Türk Müziğinin bir çok seçkin eserlerine de yer veren Sevcan Orhan, sahnede oncesinde basın mensuplarını kulisinde ağırladı...

HELAL OLSUN, ALNIMIZIN TERİ AKSIN VARSIN KRİPTO OLSUN...

Sahne olmanın kendisi için bir manada yaşam iksiri olduğunu vurgulayan güzel sanatçı, bir muhabirin "konser ücretlerinizi kripto para birimleriyled e kabul eder misiniz?" sorusuna ise esprili bir üslupla; "Neden olmasın. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Yenilikçi ve öncü fikirler bana her zaman cazip gelmiştir. Tercihim bitcoin ama etheryum'a da hayır demem. Helal olsun, alnımızın teri akmış olsun, varsın kripto olsun..." sözleriyle herkesi tebessüm ettirdi.

6 YAŞINDAK ADA ANJELİK SEVCAN ORHAN'I ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Röportajın ardından kendisini Kuzey Kıbrıs'ta yalnız bırakmayan basın mensuplarına teşekkür ederek sahnedeki yerini alan güzel sanatçı, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile göz doldurdu. Performansının finalinde minik bir haynını ile ''Akşam Olur Karanlığa Kalırsın'' türküsüne düet yapan Sevcan Orhan, henüz 6 yaşındaki minik hayranının türküyü kendisi ile birlikte kusursuz şekilde okuması karşısında ise şaşkınlığını gizleyemedi. ''Seni Türkülerle büyüten anne ve babanı tebrik ediyorum.'' sözleriyle öpüp kokladığı hayranını alkışlar eşliğinde anne-babasının yanına uğurlayan Orhan, konserini alışılageldiği üzere halaylarla noktaladı.

ABONE OL
300x250

EN ÇOK OKUNANLAR