Vakıf Katılım web
Sağlık Kaynak: Rahime SEZGİN 16.05.2024 12:02 Güncelleme: 16.05.2024 13:38

Physio Radiance'in 'Expert Instant Youth For Eyes' ile daha genç bir görünüm

Göz çevresindeki gözeneklerin görünümünü azaltan ve kırışıklık önleyici etkiye sahip olan Physio Radiance Expet Instant Youth For Eyes, koyu halkalar, şişlikler ve ince çizgilerle savaşmak için mükemmel bir seçenek sunuyor. Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş formülüyle genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.
Physio Radiance'in 'Expert Instant Youth For Eyes' ile daha genç bir görünüm

Göz çevresindeki gözeneklerin görünümünü azaltan ve kırışıklık önleyici etkiye sahip olan Physio Radiance Expet Instant Youth For Eyes, koyu halkalar, şişlikler ve ince çizgilerle savaşmak için mükemmel bir seçenek sunuyor. Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş formülüyle genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.

Doğru göz çevresi bakım kremini kullanmak genç ve sağlıklı bir görünüm için önemlidir. Bu sebeple QNET, Physio Radiance Expert Instant Youth For Eyes kremini öneriyor. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde, olumsuz hava etkilerine karşı koruma sağlayan krem, göz çevresini besleyip nemlendiriyor.

Gözeneklerin görünümünü azaltmaya ve anında kırışıklık önleyici etkiye sahip krem, koyu halkalar, şişlikler ve ince çizgilerle savaşırken, ciltte botoks görünümü elde edilmesine yardımcı oluyor. İçerdiği probiyotikle cilt bariyerini onaran ürün, bir yandan da Sichuan biberinden elde edilen Ecocert özü ile kaşıntıyı giderip, göz çevresi problemleri ile mücadele ediyor.

İlk kullanımdan itibaren göz çevrenizdeki farkı hissedebileceğiniz ürün, tüm cilt tipleri ile uyum gösteriyor. Dermatologlar tarafından onaylanmış krem, sabah ve akşam düzenli bir şekilde uygulandığında ciltte gözle görünür bir etki yaratıyor.

Fiyat: 19,220.00 TL

Physio Radiance Expert Instant Youth For Eyesa www.qnetturkiye.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

QNET hakkında:

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNETin 25 yılı aşkın geçmişinde, e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbaol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiyeye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. 'Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir' (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen Naturtres Şampuan, Saç kremi, Duş jeli serisi, yağlar ve serum ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, lüks Bernhard H. Mayer® saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı, hava arıtma cihazı HomePure Zayn, su iyonizeri HomePure Viva ve Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır. QNET Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin silver’ üyesidir.

Daha fazla bilgi için lütfen QNETin www.qnetturkiye.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin.