Halkbank web
Ekonomi Kaynak: Mustafa Ercan ORTAÇ 15.04.2024 13:00 Güncelleme: 15.04.2024 13:24

NATURTRES ile Lavantanın Büyüsünü Keşfedin

Naturtres Lavanta Uçucu Yağı, sakinlik ve dengeyi hayatınıza taşıyor. Lavanta uçucu yağı doğal ve etkili bir çözüm sunuyor.
NATURTRES ile Lavantanın Büyüsünü Keşfedin

Doğanın en güzel armağanlarından biri olan lavantanın eşsiz özellikleri, QNET’in Naturtres Lavanta Uçucu Yağı’nda bir araya geliyor. Avrupa, Kuzey ve Doğu Afrika, Hindistan ve Arabistan'da yaygın olarak yetiştirilen ve antik çağlardan beri kullanılan lavanta yağı, aromaterapi,  cilt bakımın ve saç bakımında yaygın olarak kullanılıyor. QNET Naturtres Lavanta Uçucu Yağı, küçük şişesiyle çantanızda, seyahatlerinizde sizlere eşlik ediyor.

Naturtres koleksiyonuna www.qnetturkiye.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

QNET Hakkında:
       
"QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET’in 25 yılı aşkın geçmişinde, e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiye’ye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. 'Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir' (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen Naturtres Şampuan, Saç kremi, Duş jeli serisi, yağlar ve serum ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, lüks Bernhard H. Mayer® saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı, hava arıtma cihazı HomePure Zayn, su iyonizeri HomePure Viva ve Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır. QNET Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ‘silver’ üyesidir."

Daha fazla bilgi için lütfen QNET’in www.qnetturkiye.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin