Öğlen saatlerinde geldiği Zorlu AVM’de ilk durağı dünyaca ünlü markaların ve mağazaların bulunduğu meydan katı olan başarılı şarkıcı, bir süre alışveriş yapıp yeni sezon ürünlerini inceledi. Mor paranın simgesi diyerek giydiği montu ile muhabirlere poz veren güzel şarkıcı, ‘’öncelikle yeni cover geliyor bunun müjdesini vereyim, çok dinlenen sürpriz bir parça’’ açıklamasında bulundu. Şık tarzı güzelliği ve mütevazi tavırları ile dikkat çeken Ebru Polat, alışverişini tamamladıktan sonra aracını teslim almak için vale noktasına yöneldi. Başarılı şarkıcı, sevenlerini kırmayıp tek tek hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.