Siyaset - Politika Kaynak: Ali Naki ÖZKAN 21.04.2024 17:01 Güncelleme: 21.04.2024 11:39

MHP heyetinden Başkan Er'e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ve il yönetimi, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
MHP heyetinden Başkan Er'e ziyaret

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sami Er’e MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ve il yönetimi, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sami Er, Malatya’yı ayağa kaldırmak için Cumhur İttifakıyla el ele vererek yoğun bir çalışma içerisinde olacaklarını belirtti.

Başkan Er’e görevinde başarılar dileyen Fendoğlu, “Seçimler demokrasimizin vazgeçilmez unsurudur ama bizim asıl gündemimiz depremdir. Malatyalı hemşerilerimiz kalıcı konutlarına ve iş yerlerine kavuşana kadar el birliğiyle Sami Başkanımız ve ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Sami Başkanımızın da bu işi başaracağından şüphemiz yok” diye konuştu.

Malatya’nın yeniden eski günlerine kavuşması için Merkezi İdare ile istişare içerisinde olacaklarından bahseden Başka Er, “Bir seçim dönemi geçirdik ve bu süre boyunca her zaman yanımızda oldular. Bu da Cumhur İttifakımızın hem genelde hem de yerelde bize güç kattığının bir göstergesidir.” dedi.