Antalya Belek Üniversitesi tarafından desteklenen BAP22-1-03 numaralı Bilimsel Araştırma Projesi Kapsamında hazırlan Metinlerle Türkçe Öğreniyorum Yabancılara Türkçe Öğretiminde A1 – A2 Seviyesi İçin Okuma ve Etkinlik Kitabı'nın lansmanı Üniversite Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Lansmanda bulunan Rektör Prof. Dr. Mehmet YAZICI ve TÖMER Yönetim Kurulu Üyeleri, proje ekibinde yer alan akademisyenlere plaket, sertifika ve hediye takdimi gerçekleştirdi.
BAP22-1-03 numaralı Bilimsel Araştırma Projesinin ekibinde yer alan