MARMARA ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALACAK

Güncel Cuma 14 Ocak 2022 09:00

Marmara Üniversitesi tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Bilişim Personeli alıyor.

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli alacak

Marmara Üniversitesi tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Bilişim Personeli alıyor.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, 4 (dört) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacak.

Sınava çağırılacak adayların sıralaması en yüksek toplam puandan en düşük toplam puana doğru yapılacak olup, ilan edilen bilişim personeli sayısının 10 (on) katı kadar aday sınava çağrılacak.

Başvurular ilan yayım tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde www.marmarapersis.com adresi üzerinden online olarak yapılacak.

İlanda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular ile eksik belge içeren ya da imzasız başvuru formları değerlendirmeye alınmayacak.

Yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınavlar 15 Şubat 2022 tarihinde saat 10:00’da Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığında yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

ABONE OL