cüzdan detay
jenerik mobil

MAHALLEM FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

İstanbul Çarşamba 19 Ocak 2022 15:26

Ümraniye Belediyesi tarafından "Gazozuna Maça Var mısın?" sloganıyla hayata geçirilen "Mahallem Futbol Turnuvası" ile mahalleler arasında kardeşliğin ve dostluğun pekişeceği heyecan dolu maçlar öncesinde mahalle muhtarları ve takım sorumluları açılış yemeğinde ağırlandı.

MAHALLEM FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Ümraniye Belediyesi tarafından “Gazozuna Maça Var mısın?” sloganıyla hayata geçirilen “Mahallem Futbol Turnuvası” ile mahalleler arasında kardeşliğin ve dostluğun pekişeceği heyecan dolu maçlar öncesinde mahalle muhtarları ve takım sorumluları açılış yemeğinde ağırlandı.

Ümraniye Belediyesi, spora olan ilginin artması için önemli bir projeyi daha hayata geçirdi. Gençleri spora teşvik etmek ve mahalleler arası dayanışma kültürünü yaygınlaştırmak için “Gazozuna Maça Var mısın?” sloganıyla faaliyete geçirilen “Mahallem Futbol Turnuvası” öncesinde mahalle muhtarları ve takım sorumluları açılış yemeğinde ağırlandı. Turnuvanın başlangıç yemeğinde muhtarlar ve takım sorumluları ile bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Tuncer, ilçedeki sportif aktiviteleri canlandırmak istediklerini ifade edip, mahalleler arasında dayanışma ve dostluğu yaygınlaştırmanın önemli olduğuna vurgu yaparak, turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti. Tuncer, emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Tüm takımlara şimdiden başarılar diliyorum” dedi. Takımlara açılış yemeğinde forma dağıtıldı.

Kıyasıya Mücadele Edecekler

23 mahallenin katıldığı ve yaklaşık iki buçuk ay boyunca devam edecek olan heyecan dolu maçların ilki bu hafta Cumartesi günü Ümraniye Millet Bahçesi Sahası’nda oynanacak. 100 maçın oynanacağı turnuvanın 27 Mart’ta final maçıyla sona ermesi planlanıyor.

 

 

 

ABONE OL