İSTANBUL'A BAĞIMSIZ KADIN ADAY

Siyaset - Politika Pazartesi 29 Ocak 2024 10:17

Hülya Kavuzlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na bağımsız adaylığını açıkladı. Bağımsız olarak yola çıkan Kimya Bilimci-Sistem Mühendisi Hülya Kavuzlu, projelerini, hedeflerini ve İstanbul'a ilişkin yapmak istediklerini düzenleyeceği basın toplantısıyla duyuracak.

İSTANBUL'A BAĞIMSIZ KADIN ADAY

İstanbul’a ve İstanbulluya hizmetkar olmak için yola çıktığını ifade eden Bağımsız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hülya Kavuzlu, “Artık daha fazla insana; büyüklerimize, kardeşlerimize ulaşmak üzere yoldayım. Ekibim ve ben siyaset üstüyüz, bağımsız adaylığım da bunun bir göstergesi. Belediye çalışmalarının insan ve doğa odaklı olmak zorunda olduğuna inanan bir ekibiz. İnancım odur ki, yerel yönetimler siyaset meydanı değil, hizmet sahasıdır. Topluma her daim koşulsuz, çok çalışarak çözüm üretmeli ve götürülmelidir.” değerlendirmesinde bulundu.

Hülya Kavuzlu Kimdir?

Matematik Öğretmeni bir baba ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak 1981 yılında dünyaya gelen Hülya Kavuzlu, yüksek öğrenimini kimya alanında tamamlar. Kimya Bilimci-Sistem Mühendisi Hülya Kavuzlu, ABD’de Preston Üniversitesi Yöneticiler için Tezli Yüksek Lisans (eMBA) yaparak, Uluslararası İşletme Masterini gerçekleştirir. Uluslararası bir şirkette Üretim ve Sistem Mühendisi olarak başlayan Hülya Kavuzlu, üst düzey görevlerde kariyerine devam eder. Üretim, İş geliştirme, Proje Yönetimi, Verimlilik, Kalite Yönetim Sistemi, Proses, Ar-Ge, İnovasyon alanlarında üst düzey yönetici pozisyonunda başarılı iş kariyerine sahip olur. Kurucu başkanı olduğu Spiritüeller Maneviyatlılar Derneği’nin halen Genel Başkanlığını yürütmekte olan Kavuzlu, Türkiye ve dünya genelinde ulaşabildiği ihtiyaç sahibi hanelere maddi ve manevi yardımlarda bulunmaktadır.

Evli olan Hülya Kavuzlu, iyi derecede İngilizce bilmektedir.


ABONE OL