Kendisini izlemeye gelen Bengü'yü sahnesine konuk aldı. Bengü, İrem Derici için "Biz kalpten bağlı olup çok az görüşenlerdeniz. İrem müzik dünyasında büyük, vazgeçilmez bir renk. O yüzden her yaptığını, her söylediğini gururla takip ediyorum. Şarkılarını çok da severek dinliyorum. Bugün bir saat önce Çeşme’ye gelip İrem'i dinlemeye koştum" dedi. Sonra birlikte Bengü'nün 'Korkma Kalbim' şarkısını seslendirdiler.