Magazin Kaynak: Özlem PALA 19.05.2024 14:50

Gökhan Türkmen 360 Derece Sahne Konseptiyle Yeniden Zorlu PSM'de Müzikseverlerle Buluşuyor!

Türkçe pop müziğine hem üretimleri hem de yorumlarıyla damga vuran Gökhan Türkmen, çok sevilen 360 derece sahne deneyimiyle Zorlu PSM'nin büyüleyici atmosferinde gerçekleştireceği 'Kontekst 360' konseriyle müzikseverlerle buluşacak. Bu sene yayınladığı müzik listelerinde üst sıralarda yer alan 'Bal' şarkısı ve 'Akustik + 2' albümüyle kariyerini başarılı bir şekilde sürdüren başarılı müzisyen Gökhan Türkmen, 25 Mayıs Cumartesi akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi'ne özel sahne konsepti 'Kontekst 360' ile dinleyicileriyle buluşacak.
Gökhan Türkmen 360 Derece Sahne Konseptiyle Yeniden Zorlu PSM'de Müzikseverlerle Buluşuyor!

‘Mahşer’,  ‘Taş’, ‘Lafügüzah’, ‘Büyük İnsan’, ‘Aşk Lazım’, ‘Biraz Ayrılık’, ’Herkes Yolunda’, ‘Bal’, ‘Aşk’, ’Çatı Katı’ adlı parçalarıyla müzik listelerinde üst sıralardan inmeyen Gökhan Türkmen, kariyerinin en çarpıcı ve heyecan verici projelerinden ‘Kontekst 360’ adını verdiği sahne düzeniyle müzikseverlere unutulmaz bir konser gerçekleştirecek.  

 

Bu çok özel sahne düzenindeki konserin ilkini 2022 yılında Zorlu Psm Turkcell Sahnesi’nde gerçekleştiren, sevenleri ve müzik eleştirmenlerinden büyük övgüler alan Gökhan Türkmen, hem görsel hem de işitsel bir şova, yine müzisyen arkadaşları ve konuklarıyla imza atacak.

 

16 yıla 8 albüm, 4 EP ve 37 single çalışması sığdıran Gökhan Türkmen’in ‘Kontekst 360’ adını verdiği konseri 25 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00’de Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleştirilecek. Gökhan Türkmen, merakla beklenen konserinde sevenlerine 360 sahne deneyimine binlerce müziksever eşlik edecek.

 

Gökhan Türkmen 'Kontekst 360’' konserinin biletleri passo.com.tr üzerinden satışta!

Kapı Açılış: 20.00

Gökhan Türkmen 'Kontekst 360': 21.00