Magazin Kaynak: Ali Naki ÖZKAN 27.02.2024 07:37

FATMA TURGUT: "ÇIKMA TEKLİFİ ALDIM!"

Konserden konsere koşarak Türkiye'nin dört bir yanını gezen Fatma Turgut önceki akşam Winterfest Abant'ta sahne aldı. Seyircisiyle sohbet eden Turgut geçtiğimiz günlerde çıkma teklifi aldığını söyledi!
FATMA TURGUT:

'Bir Varmış Bir Yokmuş', 'İlkbaharda Kıyamet' ve 'Ben Vardım' gibi şarkılarla kendisine büyük bir hayran kitlesi yaratan Fatma Turgut, Türkiye’nin dört bir yanında konserler veriyor. Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği, 24-27 Şubat arası düzenlenen Winterfest Abant’ın açılışını da Fatma Turgut yaptı. Abant Palace Hotel’de festivalcilere enerji dolu bir konser veren Turgut, her zamanki gibi seyircisiyle dertleşmeden edemedi.

 

Geçen hafta aşkı aradığını anlatan Fatma Turgut, bu kez çıkma teklifi aldığını söyledi! Turgut ‘Değmesin Ellerimiz’ şarkısını söyledikten sonra “Hala kaldı mı böyle şeyler diyorum ama sanırım varmış! Ya da geri gelse ne güzel olur… Geçtiğimiz günlerde çıkma teklifi aldım. Hem de çok romantik bir şekilde. Beni böyle şeyler etkiliyor” dedi. Turgut’un teklifi kimden aldığı ve kabul edip etmediği büyük merak konusu oldu.

 

Fatma Turgut önümüzdeki günlerde akustik konser serisiyle dört şehrimizi ziyaret edecek:

 

28 Şubat Malatya Kongre ve Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu

29 Şubat Kahramanmaraş Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi

1 Mart Gaziantep Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi

2 Mart Kayseri EKM Erciyes Kültür Merkezi