Spor Kaynak: Hibya Haber Ajansı 19.05.2024 17:00 Güncelleme: 19.05.2024 17:13

Eskişehir'de Durgunsu Kano Gençlik Kupası Yarışları düzenlendi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Porsuk Çayı'nda "Durgunsu Kano Gençlik Kupası Yarışları" düzenlendi.
Eskişehir'de Durgunsu Kano Gençlik Kupası Yarışları düzenlendi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı”nda düzenlediği etkinlikler kapsamında Porsuk Çayı Köprübaşı mevkiinde “Durgunsu Kano Gençlik Kupası Yarışları” gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ile Türkiye Kano Federasyonu iş birliğinde düzenlenen yarışlar, Porsuk Çayı’nda sporcuların kıyasıya mücadelesine sahne Eskişehirlilerin takip ettiği yarışlarda Şişecam Spor Kulübü birinci, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü ikinci, Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü de üçüncü oldu.

Yarışların tamamlanmasıyla birlikte düzenlenen kupa töreninde kulüp ve sporcuların bayramlarını kutlayarak kupa ve madalyaları; Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer, Türkiye Kano Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen tarafından verildi.