EŞİNE TEBRİK KARTI YOLLADI

Haber Merkezi |Magazin Pazar 11 Şubat 2024 19:06

Sibel Turnagöl on iki yıllık eşi Mehmet Çelik'e 14 Şubat "Sevgililer Günü" hediyesi olarak tebrik kartı yollayıp öğrencilere destek verdi. Turnagöl "Bundan daha güzel ve anlamı olan bir Sevgililer Günü hediyesi daha olamaz" dedi.

Eşine tebrik kartı yolladı

21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı YEKÜV, 14 Şubat’ta kutlanacak “Sevgililer Günü” için anlamlı bir hediye alternatifi hazırladı. Vakfın web sitesinde yer alan “Bağışlar” kısmında yer alan “Özel Gün Kartları” bölümünde Sevgililer Günü için hazırlanan tebrik kartları kişiye özel hale getirilerek farklı ve anlamlı bir hediyeye dönüşüyor. Sevgililer Günü kartı için güvenli ödeme sistemi üzerinden yapılan bağışlarda vakfın karşılıksız burs verdiği öğrencileri için harcanıyor ve böylece eğitime katkı sağlanıyor.

Eşine Sevgililer Günü hediyesi olarak öğrencilere destek verdi…

Ünlü sanatçı Sibel Turnagöl’de YEKÜV Vakfı’nın “Sevgililer Günü”ne özel hazırladığı tebrik kartlarından eşi Mehmet Çelik adına hazırlayarak Sevgililer Günü’nü kutladı ve öğrencilere destek olanlar kervanına katıldı. Her yıl olduğu gibi bu yılda Sevgililer Günü için on iki yıldır evli olduğu eşine hediye arayışına giren Sibel Turnagöl, İstanbul’da eğitim hayatlarını sürdüren öğrencilere 14 Şubat vesilesiyle destek olabileceğini öğrenince harekete geçtiğini söyledi. Yakın çevresindeki dostlarına arkadaşlarına da bu yıl ki hediyesinin farkını ve önemini anlattığını belirten Turnagöl “Her yıl eşim için özenle hediye seçerim. Ancak bu sefer hediyeyi YEKÜV Vakfı kutlama kartı olarak vermeyi uygun gördüm. Çünkü bu hediye tebrik kartı öğrencilerin eğitimine katkı sağlayacak ve destek olacak. Bundan daha güzel ve anlamı olan bir Sevgililer Günü hediyesi daha olamaz. Herkesi bu güzel ve anlamlı hediyeyi sevgililerine vermeleri çağrısında bulunmak istiyorum” dedi.

ABONE OL