Öğlen saatlerinde geldiği Zorlu AVM’de ilk durağı Beymen mağazası olan sosyetik güzel, bir süre burada alışveriş yapıp yeni sezon ürünlerini inceledi. Alışveriş sonrası dinlenmek için Beymen Morini restorana geçen Emel Hanım, yakın arkadaşlarıyla buluşup kahve eşliğinde keyifli dakikalar geçirdi. Restoran çıkışı kendisini almaya gelen aracına binmeden önce muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayıp objektiflere poz veren sosyetik güzel, beyazlar içindeki şık kombini ile de göz kamaştırdı.