Magazin Kaynak: Ahmet Münir EREN 17.05.2024 13:01

Ceylan Ertem'in favorisi: Akşam Olmadan Gel

Türk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin'e saygı niteliğinde hazırlanan ''Selami Şahin Şarkıları 2'' albümü, birbirinden iddialı sanatçılar eşliğinde dinleyicilerle buluşmayı sürdürüyor.
Ceylan Ertem'in favorisi: Akşam Olmadan Gel

Selami Şahin’in ‘90’lı yıllara damgasını vurmuş bestelerinden biri olan ‘’Akşam Olmadan Gel’’, Ceylan Ertem’in kendine has yorumu ve Serhat Şensesli’nin düzenlemesiyle günümüze geliyor.

 

Albümün sürpriz şarkılarından biri olan ‘’Akşam Olmadan Gel’’, duygusal ve romantik bir atmosferi modern ve büyüleyici seslerle bir araya getiriyor.

 

Selami Şahin'in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, Gökhan Türkmen, Can Ozan, KÖFN, Koray Avcı, Göksel, Linet, Elif Buse Doğan, Ümit Yaşar, Serkan Kaya ve Ceylan Ertem gibi birbirinden güçlü on farklı sürpriz sanatçıyı bir araya getiriyor.

 

Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstenirken projenin görsel dünyası Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

 

Ceylan Ertem'in etkileyici yorumuyla yeniden hayat bulan ‘’Akşam Olmadan Gel’’, 17 Mayıs Cuma gününden itibaren Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!