Magazin Kaynak: Ali Naki Özkan 20.02.2024 07:18

BURAK KUT: "90'LARI ÖZLEMİYORUM"

Özgür Aras'ın Harbiye'de açtığı EV adlı kulübün son EV sahibi Burak Kut oldu. Burak Kut, unutulmaz şarkılarıyla konuklarını coştururken "90'ları özlemiyorum. Anı yaşamayı tercih ediyorum" dedi.
BURAK KUT:

Ünlü iletişimci Özgür Aras’ın Harbiye’de açtığı kulüp EV ile İstanbul’un gece hayatına yön vermeye devam ediyor. Herkesin dilinde olan konsept partilerle bir efsaneye dönüşen kulübün son EV sahibi Özgür Aras’ın 30 yıllık dostu Burak Kut’tu. 90’larda Türkiye’nin en büyük starları arasına giren ve hala şöhretinden bir şey kaybetmeyen Burak Kut’un dostlarını ve kulübün müdavimlerini ağırladığı gecede konuklar sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi…

 

Şarkılarıyla EV misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatan Burak Kut hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirdi. Fit haliyle dikkat çeken Burak Kut yaşlanmamasının sırrını şöyle açıkladı: “Takdiri ilahi diyorum buna. Genetik avantaj. Kendimi korumak adına belli başlı sırlarım da var. Bol bol su tüketiyorum. Düzenli yemek yiyorum abartmıyorum. Uykuma dikkat ediyorum.” “90‘ları özlüyor musunuz?” sorusuna ise “90’ları özlemiyorum, anı yaşamayı tercih ediyorum” diye cevap verdi.

 

EV KONSEPT PARTİLERİ TARİHLERİ:

21 Şubat Çarşamba Ümit Sayın’la 90 ‘lar Partisi

23 Şubat Cuma Sibel Alaş’la 90’lar Partisi

28 Şubat Çarşamba Gazino Gecesi Ayhan Koçak’la Pop Alaturka Şenliği

29 Şubat Perşembe Günah Gecesi DJ Orkun Bozdemir 6 Dj Bayram Özcan & DJ Pekiner & Dj Mennachem 26

1 Mart Cuma Kobra Murat’la Roman Gecesi

6 Mart Çarşamba Mansur Ark’la 90 ‘lar Partisi