Magazin Kaynak: Mustafa Ercan ORTAÇ 27.02.2024 13:52 Güncelleme: 27.02.2024 14:19

AYŞEGÜL ALDİNÇ'İN HAFTA SONU GÜNLÜKLERİ: MALUMATFURUŞ

Ayşegül Aldinç'in "Malumatfuruş" kitabı okuyuculara yaşamın stresinden uzaklaşıp soluklanabileceği keyifli bir okuma vaat ediyor.
AYŞEGÜL ALDİNÇ'İN HAFTA SONU GÜNLÜKLERİ: MALUMATFURUŞ

Pandemi dönemi ve sonrasındaki üç yıllık yaşantısını bir kitapta toplayan Ayşegül Aldinç; aşkı, dostluğu, geçmiş günleri ve magazini odağına aldığı yeni kitabında okuyuculara keyifli bir çerçeve sunuyor. Yalın dili ve muzip anlatımıyla dikkat çeken Aldinç, pozitif bakış açısıyla adeta “kafaya takmama” sanatını icra ediyor. 

“Malumatfuruş,” pandemi döneminde getirilen sokağa çıkma yasaklarıyla başlayan tüm dünyanın tanık olduğu salgın zamanlarının resmini çiziyor.  Pandemi döneminde kaleme almaya başladığı hafta sonu günlüklerine pandemi sonrası da devam eden Aldinç, mizahı elden bırakmadan siyasetten ekonomiye, televizyon dünyasından sosyal medyaya pek çok konuya da değiniyor. 

Ayşegül Aldinç kaleme aldığı Malumatfuruş kitabında, kâh maziye dalıp eski günleri yâd ediyor kâh anda kalıp dünyaya ayak uyduruyor. Ve nereye giderse gitsin kahkahasıyla dobralığını yanından eksik etmiyor.