Akşam saatlerinde geldiği Zorlu AVM’de bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yapan yakışıklı oyuncu, ‘’iki adet filmimiz vizyona girecek onları bekliyoruz, 8 Mart’ta ‘Hayatımız Roman’ adlı komedi filmimiz ile seyircimizle buluşuyoruz aşırı heyecanlıyız. Ve ‘Son Dilek’ adlı drama filmimiz yakında vizyona girecek. Onun dışında ailecek reklam çekimleri devam ediyor her şey gayet yolunda’’ açıklamasında bulundu. Anıl Altan’ın şık AVM tarzı sevenleri tarafından beğeni toplarken, sempatik ve eğlenceli halleri ise gözlerden kaçmadı.