Siyaset - Politika Kaynak: Hibya Haber Ajansı 03.03.2024 13:00 Güncelleme: 03.03.2024 14:34

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: "Her hafta 500 bin hane ziyaret ediliyor"

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, saha çalışmalarını sürdürürken 39 ilçe teşkilatını tek tek ziyaret edip seçim faaliyetleriyle yakından ilgilendi.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: "Her hafta 500 bin hane ziyaret ediliyor"

31 Mart seçimlerine yönelik takvim süreci hızla ilerlerken AK Parti İstanbul Teşkilatı da seçim çalışmalarına hız kattı. Bir yandan Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’un seçim çalışmaları aralıksız devam ederken, diğer yandan da Belediye Başkanlığı seçimleri için ilçe teşkilatları çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe de teşkilatların çalışmalarını yakından takip ederken ilçe teşkilatlarını tek tek ziyaret etmeye başladı. Kabaktepe’nin ziyaretlerine; İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Demirer, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Cem Çekerek ve İl Başkan Yardımcıları da eşlik ediyor.

"Her hafta 500 bin hane ziyaret ediliyor"

İlçe teşkilatlarının her hafta 500 bin haneyi ziyaret ettiğini söyleyen Kabaktepe, bu çalışmaların seçim zaferinde büyük önem taşıdığını vurguladı. Kabaktepe, İstanbul’da halihazırda 24 olan AK Partili Belediye sayısının en az 30 Belediye’ye yükseltmeyi hedeflediklerini belirtti. AK Partili olmayan ilçelerinde AK Parti Belediyeciliği ile tanışacağını belirten Kabaktepe,’’ Bu ilçedeki vatandaşlarımız AK Parti’nin eser ve hizmet belediyeciliğiyle buluşmak için adeta gün sayıyor. O günler çok yakın. 31 Mart zaferine az kaldı” ifadelerini kullandı.

"20 yıllık başarının temel lokomotifi, temel taşıyıcısı, temel anahtarı, her zaman AK Parti Teşkilatlarıdır" diyen Kabaktepe, “Vatanına, milletine, devletine ve bayrağına büyük bir aşkla bağlı olanlar asla yorulmazlar. Seçim süresince bu anlayışı bir an olsun terketmeden çalışan, sokak sokak, hane hane gezen teşkilatlarımızın tüm kademelerine teşekkür ederim. Durmadan, yorulmadan çalışacağız” dedi.