Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen Dizer, ilk durağı Beymen mağazası oldu. Uzun süre yeni sezon ürünlerini inceleyip alışveriş yaptı. Muhabirlerin yılbaşı planını sorması üzerine Başak Dizer şunları dile getirdi. Dizer, “Kıvanç ile evimizde, çocuğumuzla birlikte geçireceğiz. Ailemizle bir arada olmak bize mutluluk veriyor.” dedi. Dizer, gazetecilere mütevazı ve samimi tavırlarıyla teşekkür ettikten sonra alışveriş merkezinden ayrıldı