Spor Kaynak: Ahmet Münir EREN 16.04.2024 11:55

19. İstanbul Yarı Maratonu'nun Teknoloji Sponsoru Anker Soundcore Oldu

Akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, geçen yıl rekor katılımla tarihinin en kalabalık koşusuna ev sahipliği yapan Türkiye İş Bankası İstanbul Yarı Maratonu'nun teknoloji sponsoru oldu.
19. İstanbul Yarı Maratonu'nun Teknoloji Sponsoru Anker Soundcore Oldu

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından düzenlenen Türkiye İş Bankası İstanbul Yarı Maratonu’nun teknoloji sponsorluğunu üstlendi. Anker Soundcore, dünyanın en iyi 17 yarı maratonu içerisinde yer alan Türkiye İş Bankası İstanbul Yarı Maratonu’nunda ses sistemleriyle koşuculara müzikle moral ve motivasyon desteği sağlayacak.

 

Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, Anker’in hayatın her alanda var olduğunu belirterek şunları söyledi: “Herkesi zengin portföyümüzde yer alan en inovatif, en pratik ve her bütçeye uygun ürünlerimizle tanıştırmak istiyoruz. Bu bakış açısıyla daha önceki yıllarda da sponsorluğunu üstlendiğimiz İstanbul Yarı Maratonu’na bu yıl da destek oluyoruz. Spora ve sporculara desteklemekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.”