Kanal D ekranlarında "Evrim Akın ile Ev Gezmesi" programının sunuculuğunu da gerçekleştiren Akın, "Çok mutluyuz. Kanalımız, çalışan arkadaşlarımız keyif alıyoruz. Ben biraz arkadaşlarımı görmüş oldum aslında. Hayırsızımdır biraz. Hepsi arkadaşım bir çok isme gidicez daha çağıranlar, destek olanlar da mevcut. Bir çoğu tadilatta oluyor genelde, evini yeniliyor oluyorlar. Bu bir yalan mı bilmiyorum ama. Bazıları da bütün gece ev temizliyor ben gideceğim diye." şeklinde konuşarak kahkaha attı.