UĞUR ASLAN İLE AFARA-ARABESK MÜZİKALİ- TURKCELL VADİ SAHNESİNDEYDİ

Magazin Salı 05 Temmuz 2022 04:57

Üç yıldır Türkiye'nin en önemli sanatçılarının sahne aldığı, Türkiye'nin en yeni, en genç etkinlik mekanı TURKCELL VADİ'de bu akşam farklı bir gece yaşandı.

Uğur Aslan ile Afara-Arabesk Müzikali- Turkcell Vadi Sahnesindeydi

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden Uğur Aslan, “Afara” performansı boyunca sahnede tüm gösterilerinde kendisine eşlik eden güçlü orkestrasıyla, onlarca arabesk şarkı söyleyip, hem oyuncu hem müzisyen olarak seyirciyi büyüledi ve bir çok sürprizle de şaşırttı. Performansı, şarkıları ve zengin içeriğiyle Afara uzun süre hafızalarda yer etmeyi başaran bir gösteri.

Sahnede örneğine az rastlanır olan bu tür, seyirciyi “gerçeğin kendisiyle” buluşturup, derinden etkiliyor.

Şirin Aktemur’un yazıp yönettiği “Afara-Arabesk Müzikali”, seyirciyi, mekana girdikleri andan itibaren bir döneme götürüp, o dönemin değerleriyle buluşturuyor.

Bu muhteşem müzikal ile Uğur Aslan bu akşam Turkcell Vadi sahnesinde 9 kişilik orkestrası ile kimi zaman hüzünlendirdi kimi zaman ise yürekleri hoplattı. Seyirci ile beraber şarkıların söylendiği gece Vadi açıkhavayı dolduran binlerce kişinin alkışlarıyla son buldu.

Atlantis Yapım, SM Production ve Vadistanbul iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi, şehrin en iyi etkinliklerini müzikseverlere, sanatseverlere sunmaya devam ediyor.

Turkcell Vadi Atlantis konserleri 23 Temmuz’da Athena konseri ile devam ederken, 24 Temmuz ‘da Ayta Sözeri’de sevenleriyle buluşacak.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR